Barbie (2023)

Ano, byla to kravina, ale tak příjemně jsem se už dlouhou dobu nepobavila a Ryan Gosling coby Ken prostě nezklamal a Margot Robbie jsem tu Barbie překvapivě i věřila (i když komentář ve filmu ohledně výběru herečky pobavil :D ) Kenovo triko "I'm Kenough" byl boží detail, bavila jsem se, jak se stylizoval do Sylvestora Stallonea :D a "I'm just Ken, where I see love, she sees a friend~" je oficiálně píseň pro friendzone. A taky první scéna, kterou jsem viděla letos v létě, kdy jsem si řekla, že bych možná Barbie mohla dát šanci a přeci jenom se na ten film podívat. A nelituji. Je to ujeté, je to americké, je to moc, ale taky je to zábava. Finální scéna rozesmála.

Ostrov (2023)

Ale jo, člověk se občas pousmál :D ústřední dvojice mile střelená

Vikingové - Série 2 (2014) (série)

Mnohonásobně lepší, než první série. I když tu protivnou slimáčí princeznu (ano, přezdívka pro Auslag :) ) mohl někdo třeba omylem zabít. Vůbec by mi to nevadilo. Lagertha vévodí ženským postavám, to je myslím jasné. Mnoho bitev, krve, intrik a Krvavý orel jako třešnička na dortu.

Vikingové - Ivar Bezkostný (2014) (epizoda)

Ivar Bezkostný... ok... nebudu se rozčilovat :) čeština může nabídnout mnoho synonym... ale hold překladatelé jsou očividně líní. Raději sleduji v angličtině, aspoň se nemusím tak moc rozčilovat.

Vikingové - Oko za oko (2014) (epizoda)

Bylo upřímně "vtipné" sledovat knězovo ukřižování, když si člověk vezme, co za sortu jsou vlastně hlavní hrdinové. :)

Vikingové - Invaze (2014) (epizoda)

Hned v druhém díle máme časový posun a skvělou bitku. Auslag mi pořád leze krkem, blergh. Její jméno mi zní jako slimák. Asi jí vytvořím přezdívku. Kněz mile překvapil, snad se jeho postava vyvine tím správným směrem a nebude to jen drobná jiskra.