Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda) odpad!

Strašnej hnus. Nuda a vyblitej obraz. Záběry proti oknu, tak je to rozmazaný, absolutně bez spádu děje. Vydržel jsem 30 minut a s tímhle produktem Novy končím. Je vidět, že i tahle stanice, co dokáže natočit kvalitní seriály jako například Policie Modrava a Kriminálka Anděl, natočí neskutečnou kravinu.

Chartúm (1966) odpad!

Nechutná propaganda zabíjení, války a náboženství v jednom  Fujtajbl.

Smrt v Benátkách (1971)

Nějak jsem nepochopil nač ten člověk na konci umřel. Teče mu nějaká černá tekutina po hlavě. Ve městě měla být cholera, ale to asi není příčina jeho smrti, protože cholera je průjmové onemocnění a ta postava ani jednou nebyla na záchodě, takže tím to nebude. Jinak hudba je dobrá, ale moc se tam nemluví. Nic moc.

Iveta (2022) (seriál) odpad!

Snad nejhorší kamera, kterou jsem kdy viděl. Tomu autorovi by snad měli sebrat licenci. Rozmazaný a nezaostřený obraz, zakouřené a vybledlé barvy. Navíc nechápu, proč maskéři představiteli Sépešiho, udělali takový uřezaný uši, jako upírovi.... Na sérii jsem se celkem těšil, ale výsledek je bizár....

Iveta - Knoflíky lásky (2022) (epizoda) odpad!

proč má ten herec co hraje toho sepešiho takový uřezaný uši?

Iveta - Tisíc obyčejných věcí (2022) (epizoda) odpad!

nedá se na to koukat, vyblitej obraz, je to horší než dochovaný filmy z tý doby, kameramana by měli zavřít do blázince. nechutný

Tajuplný ostrov (2005) (TV film) odpad!

netušil jsem, že v  knížce je mezi trosečníky ženský prvek...

Hlava Medúzy - Královny krásy (2021) (epizoda) odpad!

Hnus. Vyblitej obraz, nechutná kamera. Buďto proti světlu a není nic vidět, nebo je to jako zahulený prostředí. Buchtě říkají koláč. Je to nakrájenej moučník nebo buchta  v krabičce, Koláč je přece od slova klulatý.  Zajímalo by mě, kdo povolil financovat takovou hovadinu z veřejnoprávního rozpočtu. Fujtajbl. :(

Specialisté - Skejťák (2020) (epizoda) odpad!

mizernej děj a ještě k tomu už v kolikátým dílu kamera zabírá místnost přes dveře nebo okna, kde jsou oranžový polepy. Asi si jich nevšimli,ale rozostřeně to natočili i přes ně. Je to prostě šlendrián a pěknej humus.

Specialisté - Nezvěstná (2021) (epizoda) odpad!

za komančů běžel major Zeman. Tam se dalo fandit jak hlavnímu hrdinovi, tak Jirkovi Hradcovi a dokonce Mirkovi Stejskalovi. Tenhle seriál je s porovnáním s Majorem Zemanem asi jako Eva a Vašek a Wolfgang Amadeus Mozart. Tady se prostě možná dá fandit Dejdarovi nebo zubařovi z Ulice. Jinak ten protivnej škleb,co nahradil zastřelenýho protivu z minulejch, dílů k sobě dostal stejně protivnou partnerku, tak spíš už fandím zločincům, než těmhle individuím. Ale asi to u policajtů tak má bejt.