Rychle a zběsile 6 (2013)

Parádní podívaná od začátku, ale bohužel ne až do konce. Musím říct, že postupem času jsem se začal ve filmu ztrácet, scény byly místy opravdu až příliš chaotické a zkrátka to do sebe nezapadalo. Třešničkou na dortu pak byla scéna s ranvejí, která sebrala zaslouženě jednu hvězdu z celkového hodnocení. I tak má ovšem film co nabídnout, nadupané káry, ale především dvojici Diesel a Johnson, kteří rozjeli akční show při které vám bude krev tuhnout v žilách. Jsem zvědav, co přinese další díl, nicméně záporák zatím vypadá více než vydařeně.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Musím řici, že film byl pro mě trochu zklamáním. Především pak kvůli hodnocení, které naznačovalo, že tento díl bude z celé série zřejmě tím nejvydařenejším. Samozřejmě jsem se ale i tak dobře bavil. Film házel jeden vtip za druhým a Stifler opět naprosto dokonalý . Na první tři díly, kdy mě po skouknutí tři dny bolelo břicho to ovšem nemá.

Elysium (2013)

Myslím si, že za tento film se rozhodně Neill nemusí stydět. Akce, děj, ale hlavně vizuální efekty naprosto úžasné. Tím více je mi potom líto, že celý zážitek trval pouze 109 minut, protože při troše fantazie šlo z tohohle trháku udělat parádní tříhodinový snímek. Film tak jde mnohdy až příliš chaoticky dopředu, což bohužel ubírá mému celkovému hodnocení.