Grimm (2011) (seriál)

Po shlédnutí poslední řady už můžu seriál s klidem ohodnotit za vcelku nadprůměrný s vážně originálním tématem, který až na pár jedinců byl i dobře zahraný. Na vkus dnešní doby je poměrně drsný a strašidelný, ale není to nic co by vás budilo ze spaní. Osobně za nejlepší považuji konec čtvrté řady a celou pátou sérii. 83%

Arrow - Rekruti (2016) (epizoda)

Nováčci se mi docela líbí, snad to bude pokračovat takhle i dál.

Arrow - Odkaz (2016) (epizoda)

První díl páté řady se vcelku povedl. I mě připomíná tahle epizoda díly z první série.

Arrow - Ztracené duše (2015) (epizoda)

Ze všech dosavadních dílů je tady nejvíc super hlášek. Jinak je epizoda spíš nadprůměrná. V druhé nebo třetí řadě byly daleko slabší díly.

Arrow - Návrat do života (2015) (epizoda)

O trochu slabší než ptvní dva díly, ale pořád si to drží daleko vyšší laťku než třetí série, která byla poněkud slabší.

Arrow - Kandidátka (2015) (epizoda)

Tahle řada začíná docela dobře. Stále to je místy zábavné a Felicity prostě válí. A nová postava ajťáka vypadá hodně nadějně.

Arrow - Green Arrow (2015) (epizoda)

První díl mě skutečně po dlouhéééé době dokázal rozesmát a Oliver mi přišel tak nějak vyrovnaný a moudrý. Docela mi to k němu sedí, zvlášť po tom co má za sebou. První díl mi sednul, jen tak dál.

Červený trpaslík - Zlatý dvacátý (2016) (epizoda)

Ze všech dílů červeného trpaslíka byly tento pro mě nějhorší. Epizoda mi přišla spíš jako z repertoáru Doctora Who než na klasickou trpaslíkovskou epizodu. Úvod nové série byl pro mě velké zklamání.