Znenadání (2018) odpad!

Popis ma velmi zaujal, ale film totalne zabil. Strasny bullshit plny nudy od zaciatku do konca. Aj ked som sa snazil hladat cokolvek pozitivne, nebolo co. Pisat o prepojeni s vesmirom a okrem par filozofickych stekov tam nedat nic viac, je doslova drze.

Stáhni a zemřeš (2019)

Slusna jednohubka, nic pre fetisistov ovela znamejsich hercov. Knaz a predavac mobilov uplna topka :).

Amnestie (2019)

Odvazny pocin poukazat na to, o com sa len sepkalo, ze nie kazde rozhodnutie po revolucii bolo spravne. Kedze nemam averziu voci slovenskym filmom, mozem s pokojom hodnotit objektivne ;)

Muž bez tíže (2019)

Vo filme je vsetko tak strasne primitivne, ze so zaujmom som ho musel dopozerat do konca.

Ztraceni ve vesmíru - Série 1 (2018) (série)

Ucebnicovy priklad serialu, z ktoreho temy mohol byt v pohode celovecerny skvely filmik, ale namiesto toho je to juhoamericka telenova Jednoducho Maria natahovana ako traky popretkavama hroznymi dialogmi.

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Mine (2016)

Kazdy by mal v zivote stupit na minu :). Malokto uveri, ze sa da pozerat pocas celeho filmu na cloveka stojaceho na mine. Rovnako ako na cloveka uvazneneho v truhle (Buried).

The Open House (2018)

Scenarista pisal scenar pre dva filmy na papiere. Vecer dosla upratovat upratovacka, spravila prievan, papiere rozfukalo a pomiesalo. Asi tak nejako vyzera tento film a napriek skvelej prvej polovici, druha suvisela s inym filmom.

IO (2019) odpad!

Ak chcete uspat babatka, pustite im to.

Dark - Season 2 (2019) (série)

Jeden z najlepsich soundtrackov v oboch seriach ever. Vymakana kazda jedna cast skvelou hudbou.