Rozkaz zabíjet (2016)

Zaujimave prostredie, roboti, drony, technologie, len skoda, ze chybal tomu poriadny dej, nejaky ten wow efekt.

Borgman (2013)

Tento snimok je artove porno, pri ktorom si milovnici artu lamu zapastia pri nonstop masturbovani. Co ma vsak zaujalo, ze davam 3 hviezdicky? Prave ta bizarnost, absurdita scen, ale aj vyspelost postav pri premyslani, co a ako spravit s co najkamennejsou tvarou. Film nema jednoznacnu pointu, svedci o tom aj mnoho komentarov, ale scena po scene ma svoju vlastnu krasu. BTW, v Holandsku su vraj lahke drogy povolene a jednoducho dostupne. Mam pocit, ze po tomto filme ozran vytriezvie a narkomanovi drogy prestanu ucinkovat.

Robin Hood (2010)

"- Co budeme robit? - Oprasme Robina Hooda a dajme do hlavnej role niekoho znameho." Film nepriniesol nic nove, ziadny wow efekt, len same klise a gyc.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Presne takto si predstavujem film natoceny podla skutocnej udalosti - ziadne zbytocne emocie, ziadne klise, ziadne hluposti navyse v podobe prikraslovania skutocnosti (stacil jednoduchy check vsetkych udalosti, videi a pod.). Tom Hanks sa zhostil svojej ulohy skvele, bol uveritelny.

Rosewood Lane (2011)

Jedina hviezdicka za myslienku toho stelesneneho zla, cize psychopata. Avsak vsetko ostatne totalny brak.

Predestination (2014)

Stroj casu a zamotane presuny v case su vzdy zaujimave. V tomto pripade to bolo extra zamotane, no ale aj uz zhruba v polovici filmu predvidatelne. Kazdopadne putavy film a pointa v podobe SPOILER :).

Legie (2010)

Chutna hororova fantasy jednohubka okorenena prostredim benzinky uprostred puste.

Morgan (2016)

Zhruba polovicu filmu sa skutocne nic nedeje, podarilo sa mi 2x zaspat a ked sa to konecne zacne rozbiehat, tak je koniec. Scenarista mohol prvu polovicu skratit na 5 min. a vyuzit druhu polovicu filmu na celkom dobry akcny sci-fi triler. Btw, s hororom to nema nic spolocne. Nebudem spoilovat, ale prave ten koniec pomohol vyhnut sa hodnoteniu Odpad.

Sebevražedný oddíl (2016)

Na to, ze akcne filmy a navyse s komiksovymi postavickami nie su vobec mojou salkou (popradskej) kavy, pri tomto som sa celkom bavil a vytiahol to az na 3 hviezdicky. Will Smith mi znova potvrdil, ze akokolvek moze byt pasovany za negativnu postavu (aj ked tu to je pol na pol), nikdy mu to neuverim, lebo vzdy to hra tak skor ako parodiu a prave to sa mi na nom paci.

Smrtící bouře (2015) (TV film)

Film som si pozrel plny ocakavania z csfd hodnotenia (25%). Davam tomu jednu hviezdicku kvoli pokusu o zaujimavy pribeh. Avsak efekty robene v skicari a vo windows movie maker viem robit aj ja.