Trosečník (2000)

Slyšel jsem, že Tom Hanks kvůly této roli zhubl 15 kg. Novodobý Robinson.

Terminátor (1984)

Thriller mého dětství. Už ve svých 10 letech jsem chápal genialitu robotů a cestování časem. 1984 vždiť to je starší než já a přesto monstrozni

Účastníci zájezdu (2006)

to s tím úchylem ve vodě to byl trochu úlet. moje kamarádka by řekla! moc mě to nebavilo. No jo no česká komedie. a i na českou komedii trošku slabší.50%

Hostel (2005)

Další filmek ve kterém je ze slovenska udělán prales! Za malí cikáňata, za to jak dopadl ten sadista na tom záchodě na konci, jo a za tu kamikatze japonku.

Terminál (2004)

Způsob jak žít? Tom Hanks v další strhující roli. Asi si budu vydělávat tím, že budu na letišti odvážet vozejky na kufry!

Dům tisíce mrtvol (2003)

Nejsem žádnej sadista ale takováhle hromadná vyvražďovačka. Se mi líbila jako v žádném jiném filmu. Můžu jen poradit! Nezapomeňte okoštovat Vyvržence pekla. Pokráčování tohodle masakru

Návrat idiota (1999)

Liška je bůh. Tomu jeho výrazu se směju i když nechci. O když to vlastně vtipný není. Má v sobě něco co lidi rozesměje. I když tento snímek měl byt podle mě nejspíš drama

Slzy slunce (2003)

4* kvuly americkým pakokům. Jungle dobrá akorát by mě to víc utkvělo v paměti kdyby nakonec umřel i Bruce Willis

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

O gumovém xichtu Carreye se nemá cenu rozepisovat. Je to muj oblíbený herec. A to odhalení toho transvestity nemá chybu