Mizerové (1995)

no s Willem Smithem sem ani nic jiného neočekával. Pěkné ženy, rychlá auta, kouřící pistole a drogi na každém kroku? filmové ztvárnění Miami je trochu nadsazené. Díky hláškám 4*

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Dobře že někoho napadlo natočit dějiny tak jak by to mělo být. Plus kriminalistika? co víc si přát

Shrek (2001)

Takovéhle pohádky baví dnešní děti i mládeš. 5* neuškodí

Matrix (1999)

Někdo nepochopí geniální scénář. Ale kdo ho pochopí ten si tento snímek užije do poslední kapky jako já. Výborné efekty

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Já sem nikdy učitelovi pero nepodal:-) Hujer meteleskum bleskum = Hujer děte si po svejch. a další legendární hlášky kdo by je neznal

Rain Man (1988)

Jak jsem již několikrát řekl, filmi o zaostlích a slabomyslných mají určité kouzlo. A zvlášť když je zaostalý geniální. No řekněte, dokázali by jste za pár sekund spočítat něco okolo 300 párátek?

Nepřítel před branami (2001)

Jediné co mi vadí je, že se tvůrci měli rozhodnout mezi velmi dobrým válečným filmem nebo velmi slabím romantickým dojákem. Ve výsledku z toho byl docela dobře skloubený hybrid. Ale kdyby byl jen válečnej dal bych 5*

Bílé peklo (2001)

Pro mě je tenhle německý snímek Perla mezi odpadem německé kinematografie

Blbý a blbější (1994)

Další z filmů který pobavý demencí! Co víc k tomu říct. Jo nelízejte omrzlí zábradlí! Komedie která mě zaujala už v době kdy jsem si myslel že filmi se dělaj za půl hodiny.

Black Books (2000) (seriál)

Můj první britský sitkom. Byl jsem v šoku v dobrém slova smyslu. Nejhustší díl byl jak Manny skákal na autě a na břiše měl napsáno snězte mě.