Riddick (2013)

Z mého pohledu, lepší než jednička a krapet horší než dvojka, vzalo si to krapet z obou dílů a je to super akční, jen občas pár nelogických věcí, ale je to nářes, kde hlavní hrdina herecky vyčnívá a tak by to mělo být. Já se opět bavil, dobré triky i kamera, paráda. Děkuji a doporučuji!!!

Red (2010)

Super akční komedie!!!!!! Doporučuji

Red 2 (2013)

Je to dost dobrá akční komedie, něco mezi 4 a 5*: Jenže má jen 70%, tak dam 5*. Je to nadupané akcí, hláškami, super herci, kupodivu mi zde nevadí ani Malkovich a to je co říci, má to příběh a Willis opět válí, prostě paráda. v tomto žánru super a moc mě to bavilo!!!! doporučuji!!!!

Elysium (2013)

Je to pěkně natočené Damon opět válí, je na filmu asi s efekty to nejlepší, já se bavil, tak 7/10 a doporučuji!!

Před soumrakem (2004)

Jo ti dva se opět potkávají, ale již nejsou, tak najivní, ale krapet jó. Opět skvělé natočené a herecky parádní, jiné názory a přece stále podobné! Oba nemohou na sebe zapomenout a od toho se vyvýjí jejich životy!!! Opět pohled na lásku, život, svět kolem nás a mnoho poznatků!! Bravůrně zvládnutý přechod, od zamilovaných dvacátníků, co vidí téměř dokonalý svět, až po mírně cinické třicátníky co již musí řešit hromadu starostí, v tom je největší síla filmu!!!! Opět jsem si film vychutnal a jsem rád, že jsem jej viděl 7/10 a doporučuji!!!

Před úsvitem (1995)

Je to příběh, který chce a snad prožije, něco podobného každý! Mě na tom spíš překvapuje ta psychologie a stejné přemýšlení a názory hlavního hrdiny, jako mám já! Ve filmu zazní spousta dobrých názorů, není to jen způsob jak zabalit holku, ale pohled na svět, život, rozdíly pohlaví, to je hlavní důvod, proč se na to kouknout! 7/10 a doporučuji!!!

Dům z písku a mlhy (2003)

A víte proč jen jednu, protože už toho mam plný zuby, jak dřív byly normální filmy, tak dnes to zbytečné natahování, všichni očekávají, že to nedopadne dobře a pořád to jede a všichni to žerou, jen hrabat prachy, celé je to nedomyšlené, každý se tam chová každý, každou chvilku jinak!!!! A kdo to hodnotí, tak jako, že je to úžasný film, je člověk, který má radost z cizího neštěstí, proč tak všichni pasete po tomhle, hrozná moda, jste divní a toto je výsměch, možná vás mrzí, že to nedopadlo ještě hůř, to by bylo pošušnáníčko, za herce jedna a už nikdy!!!!!

Dobrodruzi (1967)

Chci stejnej začátek, ale jinej konec a bude to paráda, škoda bejt já reiža, tak to bylo na 5* jinak herci skvost! A víme proč opravili pevnost!

U pokladny stál... (1939)

Kdybych měl hlasovat pro nejlepší komedii, tak na prvních třech místech by tato jistě figurovala, Vlasta Burian je úchvatný!!!!!!!!!

Byl jednou jeden král... (1954)

To se již netočí, aby to bylo tak nádherné, že si z toho vemou hodně, jak děti, tak dospělí!!!!! Píši to nerad, ale něco podobného se již podaří jen v USA, tak mne snad někdo přesvědčí o omylu!!!! JO a myslím, že to byl jediný barevný film, ve kterém hrál sám božský Vlasta Burian, neni co dodávat je to skvost a přece si někdo myslí, že spalovač mrtvol je lepší, to mi stále nejde do hlavy, lidi jsou divný!!!!!!!