Big Lebowski (1998)

Čekal jsem hodně a hrozně jsem se nudil, tedy krom jedný hlášky na začátku, ale ta stála za to, poté hrůza, jen ta hláška u záchoda 1*jinak humor trapnej, omlouvám se, ale ztráta času, koukněte na prvních 5 min. a pak to vypněte, koukat na to jen, že režie bratři Coenovi NE!!!!! Se tady většina lidí zbláznila, či je slabomyslná, ten film je příšerně nudnej, postavy aby byli vtipný, by tam museli být jen jak vedlejší role a jen chvilku! Jste všichni na perníku, jestli to někdo viděl alespoň 2x, tak smekám, jelikož musí být obrovitáncký masochysta a musel šíleně trpět! Mě to hlava nebere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drive Angry (2011)

Cageho mám rád, ale tady to je průser, ale ze všech stran ani sem se nevydržel stále koukat . místy to šlo, ale je to hrozná hovadina, nikdy to už nechci vidět, myslej si že, když ukážou pár koz a nějaký brutální střílení, že to stačí ani náhodou, ani ty střílečky nedávaly smysl no hrozný zklamání 3/10

Chyťte ho! (1995)

Mě se to líbilo, netvrdím že bych se řechtal až bych se za břicho popadal, ale byla to jedna příjemná vlna, od začátku, až do konce a sem tam povedenej žert a Travolta pro mě jeden z nejlepších výkonů a to určitě, dobře řešil problémy a já se bavil, něco mezi 3 a 4*, rozhodně to rád ještě jednou uvidím!!!

Muži v černém 2 (2002)

Nehodlam nic srovnávat a rozhodně jsem se bavil a to hodně vše skvělé, parádní film i herci, nemá to chybu 10/10

Muži v černém (1997)

Naprosto skvělej film, herci nemaj chybu, režie,scénář,kamera, vše skvostné, hlášky efekty no já se moc bavil rozhodně top 20tka filmú, kdo to neviděl, by s tim měl rychle něco udělat 10/10

Sinister (2012)

Ve svém žánru dost dobrý film, napětí a nápady v poho, mě se moc líbil, já mohu doporučit!

Let (2012)

Washington to zahrál super, ale místy jsem se nudil. Jsem rád že jsem to viděl, hlavní hrdina mě dost často štval,jak může bejt tak vypláchlej, ale asi to chápu, řeší se tam závislost na alkoholu, ale byly tam situace, které by mohly vést k závislosti na cigaretách, tak sakra když chci ukázat, že alkohol je metla, tak proč je tam scéna, kdy by dostal chuť na cigaretu snad každý, jak se potkaj v nemocnici na schodišti a říkaj, že cigareta se vychutná lépe ve dvou, přesně se mi vybavilo, jak když jsem ještě kouřil moment setkání s ostatními kuřáky a ten pocit, proč jsem i kouřit chtěl. Je to sice prkotina, ale příde mi to hloupé. Jinak film je to poučný, jak jsou lidi si ochotni kazit život!!!!!! A i velmi pěkně natočen!!!!

Pomáda (1978)

Chtěl jsem dát tři, ale kvůli kleopatře dám 4* stejně to zná, nebo uvidí každý, tak je to jedno kolik dam!!!!!!

Zrození Planety opic (2011)

Já jsem nadšen, nečekal jsem mnoho, dostal jsem skvělý zážitek, nejlepší ze všech dílů!!!!

Tísňová linka (2013)

No všechno je už vlastně napsaný, tak já ještě jednou jednoduše, skvělej film napětí se dá krájet, sem tam klišé a sem tam dobré nápady, konec se jim nepovedl, štvalo mě to, ale né úplně ten konec ten byl super, takle to bylo celej film a já ještě teď mam sevřenou prdel!!!!! Doporučuji a to není můj druh filmu.