Jesse Stone: Smrt v jezeře (2006) (TV film)

asi to nesledovat, tak dam 3*, ale stouna mám rád, tak musim 4 a doporučuji, kouknout na všechny filmy.

Konečná (2013)

ze začátku jsem myslel, že to bude nic moc, ale postupně se to rozjíždí a bomba! Arnýmu věřím naprosto všechno, za ty léta se propracoval v super herce! Vše klape, film si na nic nehraje a vážně špička, já se hrozně bavil a musím dát 5*, páč u mne 90%, babča je super, vždy to osvěží film. Některé zpomalení akce bylo vážně moc dobré, mohu jen doporučit!!!!!

Poslední dny na Marsu (2013)

Já vůbec nevěděl o čem, s kým, kdo co, prostě se mi líbil název a tak jsem do toho šel a rozhodně nelituji, dobře natočené s postupně sílící atmosférou a napětím. Akorát 80% klidně to můžu vidět zas. Rozhodně doporučuji, jen si kosmonauty představuji krapet jinak, ale herecky slušné!!!!

Next (2007)

Naprosto úchvatný film, skvělý nápad a nejlepší výkon Nicolase Cage!!!!!! Od začátku až do konce, jsem byl napnutej a 98% a moc doporučuji!!!!

Jesse Stone: Nový začátek (2006) (TV film)

Mě se to líbí!!!! Pohodová krimi, s dobrými nápady a sympatickým hl. hrdinou 80%!!!!

Kolonie (2013)

jeto přesně průměr, neva že jsem to viděl, ale nadšenej též nejsem, 50% a už se k tomu nebudu vracet.

Chladnokrevný Stone (2005) (TV film)

Mám rád tento druh, krimi a jdu se kouknout na další pokračování! Líbilo se mi spousta věcí hlavně rvačka na policii a konec byl dost dobře vyřešen, jsem mile překvapen a doporučuji!!!!! Ten otec ze synem zaslouží velkej bič a dál to znáte!!!

Pomsta mrtvého muže (2013)

Moc dobrej film a hlavně proto, že nikdy nevíte co bude následovat, nevím co mi chybí k 5*, ale moc toho nebude! Mohu jen doporučit!!!

Klíč k určování trpaslíků podle deníku Pavla Juráčka (2002)

Ne nejsem lhostejný, rozhodně jsou zde dobré názory, ale je to až moc depresivní a hlavně, je to jeho deník, byla špatná doba, ale kdyby žil dnes, též by si jen stěžoval a jistě, shon a tlak na člověka je dnes 10 krát větší, ztráta dcery a jeho ženy je jistě obrovitá, ale co jeho nová žena? Není to vůči ní nefér!!!!! To sobectví co té první vyčítá, vlastně sám dělá, teda je to můj názor a on by jistě souhlasil máme demokracii, za kterou bojoval, nebo si ji hlavně přál!! Tím samozřejmě nechci omlouvat SSSR a naše dřívější politiky a dobu a hlavně tu demenci, i když zase díky tomu, nejvíce našich dobrých filmů těží z této doby a hodně režisérů a spisovatelů, za to může poděkovat!! Máme zde hodnotit film, dokument dobrý, hudba dost depresivní, ale déle bych to již nevydržel, omlouvám se jistě jsem barbar, ale toho brečení si a honosení sama sebe, bylo moc, rozhodně politici a vůbec potřebují kritiku, to schvaluji, ale jako film, je to přeceňováno, přes 90% jak k tomu příjdou ostatní,za mnohem lépe odvedenou práci, tak neblázněte!!!!!!!!!!!!! 43% přesně

Žít po svém (2005)

Nádherně příjemný film!!!! Se vším co má mít, super!!!!!!! Všichni herci za jedničku a ta malá, dost dobrý výkon, mě to moc potěšilo a možná dám, někdy 5*, ale co dám je hned a jen doporučuji!