Venom (2018)

Naprosto mě to dostalo. Konečně Venom tak jak jsem si jej představoval z komiksů a seriálu. Tom Hardy si to užívá skvělým způsobem a lépe už snad vybrat nešlo. Je vidět že film prošel ve střižně asi větší změnou ale i tak všichni co s tímto polozáporákem vyrůstali si přijdou na své. Dal bych jen čtyři hvězdy ale za ten Hardyho výkon a skvělé zprostředkování komunikace mezi Eddiem a Venomem musím dát i tu pátou a nemohu se dočkat dalšího dílu

Pátý element (1997)

Výborně obsazené a výborně zahrané Sci-fi. Gary Oldman naprosto famózní určitě se zasmějete k dispozici je i dostatečná dávka akce a možná někomu i slzička ukápne. Určitě doporučuji shlédnout

Atlas mraků (2012)

Skvělý film trochu k zamyšlení. Upozorňuji že vzhledem k dějové lince může takto natočený film někoho chvilkama mást. Ovšem jak si zvyknete je to skvěle podávaná luxusní podíváná

Iron Man (2008)

Skvělé obsazení, krásné efekty a vynikající scénář. Takhle odstartoval Marvel svou několikaletou pouť a to opravdu velice úspěšně

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nechytlo tak za srdce jako LOTR. Děj se strašně rychle mění jako by chtěli zaplnit minutáž vším možným. Herecky dobře obsazeno kdo miluje LOTR tak určitě z nostalgie doporučuji ale vícekrát se já sám na tuto trilogii asi nepodívám

Interstellar (2014)

Zajímavé ikdyž konec je takový divný až nedořešený. Líbí se mě jak si pohráli s vlastnostmi jednotlivých planet a i děj má spád a dobrou myšlenku takže krásná 4tka :)

Pán převleků (2002)

Já musím říct že mě to pobavilo. Nečekejte nic extra je to slátanina všeho možného ale kolikrát sem se upřímně zasmál oddechovka dobrá za mě :)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jako fanoušek nejsem zklamaný. Musel jsem se několikrát podívat abych v tom našel tu novou jiskru. Nějak jsem se ale nedohledal. Přesto že J.J. Abramse má hodě rád a to za ztvárnění nového Star Treku tak tady mu dávám poloviční -.SPOILER:Člen resistence dostane mapu, tu vloží do droida. Člen resistence je zatčen a mučen. Droid se spojí s člověkem dostanou se k MF a letí pro pomoc. Mezi tím zjišťujeme že je planeta která dokáže ničit několik jiných. Nakonec kladný hrdina kterého si všichni pamatují a mají ho rádi umře a 40 letců porazí 100 k tomu obranu planety a reaktoru a dokáží zničit celou planetu (Starkiller base). Ale počkat není toto všechno už v prvním(čtvrtém) dílu SW? Dějově zklamání 3* za konec kdy snad další díl už rozjede potenciál na plno. Nemluvě o Darth Vaderovi v pubertě. Nejhorší scéna kdy sundá masku. Do té doby jsme ho bral vážně

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Kdo sleduje celou ságu hraje hry čte knížky sleduje vše okolo si pochutná. S prominutím po relativním zklamání z SW 7čky byl tento film rájem. AT-AT zpět křižníky impéria v plné zbroji... to co nebylo možné graficky zpracovat v tehdejší době zde září. Děj předvídatelný relativně. Pochvala za lidský přístup k postavám kde rebel není bez chyby a člen impéria je jeho vlastní zhoubou. Mladší možná zavrhnou starší nostalgicky zavpomínají

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Zpracování nic extra přesto hodnotím vysoko, protože pro milovníky ať vetřelce nebo predátora je to asi v novodobé historii poslední film kde tyto dvě ikony důstojně vystupují. Dějově 50 na 50 světlé i stinné stránky bohužel po tomto filmu už tyto hlavní monstrózní postavy nemají čestné místo na plátně, které jim patří