Transformers 3 (2011)

jedno se musí nechat transformers mají hodně epický soundtrack a primové jsou fakt bohové !!!!!!

Lemmy Forever (2010)

kurva to byl rockenroll!! lemmy je král ..

Hancock (2008)

začátek je fakt nečekaný a vtipný nářez .-DDDDD hancock s vecně plnou lahví ma obyvatele new yorku těžce na háku ,fakt ulitlý superhrdina a zabavný i ve vezení to je pořád sranda .-) střed filmu je docela slabí i když nekteré forky ohledně seznamování s rodinou jsou též dost k smíchu .-DD ale sem tam zakolísání berg je často patetický až bych brečel !!! ale jen v pulce filmu ku podivu akční konec vás rozseká je epický a po pulhodině nicnedělání tento hustý zavěr s dobrou muzikou a emocemi a pořádnou porcí krve celý film vytáhne o třídu výše takže za konec ty 4 hvezdy dam a hudbu .-)

Gangy New Yorku (2002)

virtuozní číslo řezníka Daniela DAY LEWISE .-) kterýmu zbytek týmu se snaží jakž takž sekundovat .-) krom liama nesona který je ale jen na zacatku za tto je výborný jako vždy

Simpsonovi (1989) (seriál)

nejhustější animák se žlutými postavami .-DDDD

Collateral (2004)

spolu s mohykanem nejlepší film od mana ...nelítostný souboj se mi nelíbí je hoodně přeceněny ..takže tom cruise ási tady vystřihl fakt uplně jinou postavu a j tu v tý šedé dost cool

Poslední Mohykán (1992)

nadherná hudba a výprava ...toto asi už michael man nikdy nepřekoná .-/// ...krásné,dojemné,smutné ...the glade melodie až zamrazí a slza nad vzpomínkou nad první laskou zteče po tvářích ...takhle vypada poezie ...ted aby ještě nekdo od fenimoora coopera zfilmoval jiný příběh .-) a nebo stejně nabušeného zálesaka rolpha od seetona .-) těmto filmum vždy budu fandit hlavne proto že jsou tak vzácné .-) west sudy vyjel zkutečně odporného záporáka ze kterého mi zkakala husina .-) tohohle týpka by si nepřál potkat ani jack rozparovac v nejlepší formě ...a daniel day lewis klasicky dobrý ale myslím si že někteří herci ho dokazaly přehrát .-) film na něm rozhodně nestojí tak jak sem zvyklí jinde

Fanfán Tulipán (1952)

nepřekonatelný fanfan gerarda philipa .-) vtipné,akční, a sexy!!!

Hořčice mi stoupá do nosu (1974)

dokonalééé .-DDDD musím souhlasit jedna z nejlepších komedii s pierem možná uplně .-) scena se žárovkou a nebo vlasy nemá chybu .-DDDD