• Fantasy

Thor: Ragnarok (2017)

Třetí Thor má už od prvních minut fantastický náboj. Baví mě styl, kterým je to celé natočený. Je vidět, že rejžovi tento kousek MCU skládačky sedl jako prdel na hrnec. Neskutečně mě dostala Valkýra aka Tessa Thompson, byla prostě skvělá. A Jeff Goldblum jako Grandmaster? Totální porno! Hulk i ne(Hulk) byl využitý na 110%, což taky dost cením. Chris a především Tom předvedli parádní výkony, ta chemie nevlastních bratrů tam jela na plný koule. Hrozně se mi líbila Lokiho "vzpomínka" na setkání s Hulkem, když se objevil v aréně, to prostě nemělo jedinou chybu :-D A vůbec, všechny postavy jsou super! Ne vážně, Ragnarok mi dal přesně to, co jsem chtěl. Je to svěží, je to vtipný a zase to posunulo celý příběh o kousek dál. Je to zkrátka nadprůměrný MARVEL. Slabších 5* ;-)

Star Trek: Discovery - Souboj (2017) (epizoda)

Musím říct, že od tohohle jsem moc nečekal. No a kupodivu se to povedlo na výbornou. První dvě epizody to rozjely ve velkém stylu. Je to autentické, postavy jsou super, má to parádní vizuál a především je to svěží. Uvidíme, jak se to vyvine dál.

Temná věž (2017)

Parádní devadesátiminutová trefa do černého, při které stačí jen vypnout hlavu a nechat se vést jednoduchým, ale přesto zajímavým příběhem. Není to nic světoborného, ale také to není žádný propadák. Mě, jakožto nepolíbeného knižní předlouhou, to zkrátka bavilo.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Salazarova pomsta má úplně všechno - staré nové známé, nemrtvé, bitvy, skvělý příběh a naprosto vynikajícího záporáka. No a samozřejmě nechybí ani ta hlavní přísada, která dělá z pirátů Piráty - vyšperkovaný humor, který dostane prostě každého. Také mě hrozně potěšilo, že Kaya ovládá sextant ... každý se přeci musí něčím živit ;-D

Applikace (2014) (pořad) odpad!

Můžete mi prosím někdo říct, kdo tam dosadil ty dva dementy? Je to fakt strašný. Nejvíc mi asi vadí to jejich úchylné vyjadřování, na to se prostě nedá dívat (hlavně borec v kšiltovce, ten je na pěst). Když tam byl Mikoláš, tak to mělo alespoň nějakou úroveň (od zábavy až po informace), tohle ale fakt ne. Čistý odpádek.

Svět podle Putina (2017) (seriál)

Rusko ani USA nejsou žádní svatoušci, to je snad každému normálnímu člověku jasné. Nicméně ať chcete nebo ne, tak USA se neustále serou do věcí, po kterých je jim hovno, a velká část problémů dnešního světa je způsobená právě a zejména politikou Spojených států amerických, proti tomu prostě nejde nic říct, je to holý fakt a kdo to nevidí, je idiot. Nejsem žádný milovník Ruska ani USA a vcelku je mi to celé jedno, jelikož s tím stejně nic neudělám (asi jako všichni zde komentující rozumbradi), ale označovat tento dokument jako nějakou ruskou propagandu, je v dnešní době fakt směšné. Za mě výborný dokument s výbornými názory.

Proč právě on? (2016)

Vtipná, chytrá a originální komedie. Zase jsem se utvrdil v tom, že James Franco je skvělý herec. Perníkový táta zahrál tátu na jedničku a zhulená Megan neměla chybu. Nejvíc mě ale bavil Keegan-Michael Key a jeho přepadovky ... scéna u slepic mě uzemnila :-D Opravdu skvělý film, doporučuju.

Taboo - Episode 4 (2017) (epizoda)

Tato epizoda je dokonalý masterpiece, klobouček!