Jupiter vychází (2015)

Dovedu si ten příběh i provedení představit tak, že by se o tom filmu mluvilo ještě za pár let. Bohužel naprosto promrhaný potenciál. Dvě hvězdy asi jen za ten nápad a sympatické obsazení.

Galavant (2015) (seriál)

Tohle člověk buď nesnáší, nebo miluje. Pro mě naprosto skvělý. Zpracování, vtipy, perfektní.

The Guest (2014)

Zezačátku to vypadá na slušnou podívanou a Stevens působí jako solidní badass. Co si ovšem ale tvůrci šlehli v poslední půl hodince, za to by se styděl i špatnej béčkovej film. Škoda.

Svobodní se závazky (2011)

Všichni si stěžují na Megan Fox, možná budu jediný, ale naprosto mi tam neseděla Jennifer Westfeldt a jen díky ní sem si ten film moc neužil, jinak bych ty hvězdy dal klidně i čtyři.

Knihovníci (2014) (seriál)

Horší kopie Warehouse 13, který byl už sám o sobě dosti mizerný.

Cesta za pomstou (2014)

Přestárlý hvězdy mi už lezou krkem. Pojďme vzít bčkový film, obsadíme tam slavného herce z minulého tisíciletí a ono to nějak dopadne. Tenhle film by bohužel nevynikal ani před dvaceti lety a to sem ještě hodnej.

Tísňová linka (2013)

Perfektni atmosféra a musím říct, že každá z postav byla zahraná na 120%, to dělá z celkem normalního příběhu hodně kvalitní film.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Tak tohle opravdu ne. Ta snaha udělat uměle trapný film byla překonáná a je naprosto ubohý. Nenapadá mě žádná pozitivní věc na tomhle filmu. Jediný moment, kdy sem se zasmál, nastal když film skončil a já se cítil náramně šťastný, prostě jen proto, že už se na to nemusím dívat. Za tenhle film, bych zasloužil Oscara já, že sem jej zvládl až k titulkům.

Patrola (2012)

Takový běžný den policisty v ghettu. Hodně dobrá práce kamer, bez nich by ten film, aspoň pro mě, nestál za zmínku.

Rivalové (1996)

Příjemná komedie, u které se sice nebudete válet smíchy po zemi, ale celkově je to všechno hrozně příjemně koukatelný.