• Romantický

S láskou, Rosie (2014)

Dávám 5* za silný příběh, kdy na začátku filmu vůbec nebylo zřejmé, že se příběh rozvine do takových to rozměrů. "Nikdy není pozdě něco změnit, i když to vypadá a myslíme si, že již pozdě nenávratně je".

Zmizelá (2014)

Originální námět a ještě lepší děj a jeho zpracování. Konec mě ovšem dost zamrzel a nenadchnul. Však chápu, že happy end by pokazil jedinečnost toho to filmu. I tak mohl být řešen jinak. Hodnotím pouze 4 hvězdami.

Sex Tape (2014)

Super oddychovka, určitě stojí za vidění, ale čekala jsem od této komedie mnohem více. Pořádně jsem se zasmála asi 3x. Za to ale pořádně :) Kdyby nebylo Jasona a Cameron, hodnocení by bylo nejpíš ještě nižší...

Dancing Paris (2010)

Čekala jsem od toho více. Krásní a sympatičtí herci, příběh fajn, ale nelíbí se mi celkové zpracování. Hudba ani taneční choreografie nic moc, občas se ztrácím, dost scén beze smyslu...

Koncert (2009)

Nejsem příznivcem francouzského humoru, takže jsem se prvních 40 minut nudila, až později jsem se začala bavit, skvělé hlášky a scény při cestě do Paříže. Líbilo se mi zakončení, kvalita námětů a zpracování filmů se nedá Francouzům zapřít. Nakonec hodnotím 4 hvězdičkami.

(Ne)zadaní (2013)

Klasická, pohodová komedie. Nevěděla jsem, za se na to dodívám nebo ne, ale tak po 15 minutách mě zajímalo, jak se to bude vyvíjet a jak to dopadne. Průměr.

Dávám tomu rok (2013)

Dávám 4 hvězdy za myšlenku, dobré zfilmování a neotřelý humor. Je to sice pomalejší, může se to zdát nudné, ale spíše bych to nazvala slovem "jiné" :)

Machři 2 (2013)

Dost mi vadil český dabing. Myslím, že v originále by spousta vtipných hlášek vyzněla jinak a opravdu vtipněji. Každopádně srovnatelné s prvním dílem - místy jsem se smála, místy nudila.

Já, robot (2004)

Asi nejlepší sci-fi film, který jsem viděla a to opravdu nemám ráda sci-fi :)