• Romantický

Drsňačky (2013)

Dávám 5 hvězdiček, abych tomu to filmu vylepšila hodnocení. Ani jsem se na tento film nechtěla dívat, ale hraje tam Sandra, tak jsem to riskla a dobře jsem udělala! Je tam dost vtipných hlášek, fakt jsem se smála průběžně celý film, ačkoliv ne každému přijde takový to druh humoru zábavný, tak pro mne to byla super podívaná!

Zkažená úča (2011)

Mega komedie, mega Cameron! Bála jsem se, že to nebude mít spád a bude to jedna z průměrných komedií ze školního prosředí, ale konečně něco, kdy učitelka nevystupuje jako morální osoba, která má pozitivně působit na žáky. Cameron zvládla roli bravůrně. Role "dračice" ji sedí podobně jako ve filmech "Zná ji jako svý boty a Mejdan v Las Vegas".

Je to i můj život (2009)

Silný příběh a výborné zpracování, určitě stojí za podívanou! Jeden z filmů, na který nezapomenete.

Půlnoc v Paříži (2011)

Dobrý námět, zajímavé zpracování, dívalo se na to dobře, ale úplně mě to nenadchlo, hodnocení 3+.

Pod jednou střechou (2010)

Až na docela smutný začátek jde o výbornou komedii, která mě velmi pobavila a přitom je zasazená do dnešní doby, kdy se dva lidé po tragické události svých přátel stanou opatrovníky jejich dítěte, ačkoliv nejsou na rodičovství připravení, ani na to, vzdát se svých dosavadních samotářských životů.

Sněhurka (2012)

Možná by se mi je ten to film nelíbil tolik, kdyby tam nehrála v hlavní roli Julia Roberts, i přesto tohle zpracování verze pohádky mě bavilo a nenudila jsem se. Lily Collins byla velmi vhodně vybrána na roli Sněhurky, takže další plus a palec nahoru :).

Studentka ro(c)ku (2010)

Pohodový film, který se bude líbit především milovníkům hudebního žánru. Trochu na způsob "Muzikál ze střední" a "Nikdy to nevzdávej", akorát méně najivity :).

Zná ji jako svý boty (2005)

Výborný příběh, skvělé obsazení, přesně dle mého vkusu. Zajímavý příběh dvou sester, které si přes svoji povahovou odlišnost a neustále konflikty najdou k sobě opět cestu. FIlm, který vás určitě rozesměje, ale také donutí přemýšlet o rodinných a životních hodnotách...

A.I. Umělá inteligence (2001)

Ačkoliv nepařím mezi příznivce sci-fi, tento film mě ohromil! Děj filmu si získal moji pozornost od samého začátku až do konce, který byl zajímavě ztvárněný, i když pro mě trochu nedostačující. Chválím výborné obsazení a herecký um H. J. Osmenta. Určitě doporučuji!