• Fantasy

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Serial jsem zas až tak nesledoval,ale tohle mě dostalo. Opravdu velmi zábavné a hodně sprosté. Super!!!

Jméno růže (1986)

Jak film tak knihu jsem viděl a četl nesčíselněkrát a myslím že se navzájem doplnují. Sám mistr Eco na filmu spolupracoval a myslím,že je velmi povedený. Težko dostat do filmu celý obsah knihy,aniž by se neprodloužila stopáž a v tomto případě by z toho vznikl spíš serial. Stejně jako Ecova kniha velmi dobře až autenticky nastinuje syrovost středověku. Jeden z nejlepších historických filmů.

Boj o oheň (1981)

Určitě jeden z nejlepších filmů 80tých let.

REC 3: Počátek (2012)

Mě se to líbilo! Jen mi vadí, že to nenavazuje na předchozí parádní dva díly. Jinak si to ale stále drží dobrý standart a je to zábavné a napínavé.

Rec 2 (2009)

Začíná tam kde jednička končí a stejně jako první díl, šlape a jede ve stejném duchu. Tentokrát bych řek, že je akčnější,ale oba díly jsou srovnatelné. Finále velmi zajímavé a je škoda,že od pokračování tvůrci ustoupili a trojka už nenavazuje.

REC (2007)

Tohle bylo fakt hustý! A tím, že to bylo točeno,stejně jako spousta jiných filmů,tak dokumentaristicky, mělo to opravdu velmi uvěřitelnou a tísnivou atmosféru. Při finále ve tmě jsem se málem podělal:-)

Lesní duch (1981)

Co napsat ke kultovní záležitosti a fenoménu totalitních jednohlasně dabovaných videokazet. Klasická otázka té doby: "Ty jo viděl jsi ten horor "Kořeny"? Myslíš " Duch lesa"? No "Živý mrtvý" přece. Tenhle film měl snad nejvíc názvů ze všech,"Les","Chata"," Chata hrůzy" atd. atd. Bál jsem se u něj a stejně jako dvojku jsem si tohle přehrával tolikrát,že to znám nazpamět.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Tohle jsem si jednu dobu pouštěl pořád, smál se a bavil se. Dokonce jsem i zpočítal kolikrát se hlavní hrdina praští,spadne nebo mu něco přistane především na hlavě,ale to číslo už si nepamatuju:-). Skělej film s výbornejma hláškama.