• Fantasy

Stranger Things - Kapitola osmá: Vzhůru nohama (2016) (epizoda)

Je škoda že to skončilo, moc jsem se bavil, stále doufám, že přijde další řada nebo najdu něco podobného. Jsem taky rád že jsem konečně přišel na to koho mi připomíná "Psychor rádoby hororový expert", který tenhle serial docela setřel. Je to klasický nefalšovaný" Rimmer ", stačí se mrknout na jeho profil :-)

Oči mé matky (2016)

Souhlasím s J -A- S -M, že umělecká hloubka tu není a zdlouhavé záběry na stromy atd. už nikoho nemůžou dostat, také že je to zvrácený film, ale to je vše. Jinak je to asi tak stejně zábavné jakože je "PSYCHOR" hororový expert. Přesně ten typ filmu co se na něj podíváte jednou, snažíte se ho vydržet až do konce( a to není nijak dlouhý) a poté je vám jasné, že už si ho nikdy nepustíte. Dvě hvězdy dávám spíš za hudbu, to jediné bylo opravdu fajn.

Zhasni a zemřeš (2016)

Začátek filmu, velmi dobrý rozjezd, hned zajímavá, tísnivá atmoška, jenže postupem času člověk zjistí, že je to vlastně naprostá nuda s plytkým příběhem. Opět zbytečný, nezábavný film o ničem. Dvě hvězdy za krátkou stopáž

Lesní duch (2013)

Nejděsivější film jaký uvidíte? Pche!!! Tohle je naprostej blábol, Je to stejné jako s "Psychorem", který se považuje za hororového experta. Naprosto zbytečný film, snažící se těžit ze svého mnohem lepšího kultovního bratra. Nedalo mi to a podíval jsem se znovu, snažil se nesrovnávat s původním a brát to jako jiný film. Bohužel názor zůstává, nuda a nic víc. Jedna hvězdička za název.

Stranger Things (2016) (seriál)

Skvěle jsem se bavil, doporučuji :)

The Gravedancers (2006)

No nevim, jedna hvězda za snahu, jinak nic moc. Nebál jsem se, nelekal, nebyl nijak šokovanej, na mě to nezabralo. Byl to takovej tuctovej horor jak nějakej průměrnej s osmdesátejch let.

Ash vs Evil Dead - Pitevna (2016) (epizoda)

Reagovat na Psychora už raděj nebudu, vše bylo vyřčeno. Tohle je skvělá jízda od začátku a věřím, že až do konce. Přesně co jsme potřebovali a další série jede dál a neubírá na otáčkách. Druhý díl scéna s hledáním knihy v márnici je naprostej boží masakr a člověk je fakt mrtvej smíchy co vymysleli a co si dovolili.Bejt to v osmdesátkách tak tohle by si nikdo nelajsnul:-)

Mrtvé duše (2005) odpad!

Tedy ať se tady na mě nikdo nezlobí, ale tenhle rádoby strašidelný film je naprostá krávovina!!!! Nikoho nechci hanit ani odsuzovat,ale připadá mi,že komu se tohle líbilo,nikdy snad neviděl opravdu výborný, dobrý a i průměrný duchařský horor. Nemá to ani tíživou atmosféru, žádné leknutí také nebylo,herci nic moc a příběh odfláknutý od začátku až do konce. Každému kdo má rád tenhle žánr a má nakoukáno radím, od tohodle ruce pryč, zbytečně zabitá hodka a půl.

Neviditelní (2014) (seriál) odpad!

Výsměch všem dobrým českým seriálům. Vůbec nechápu, že se na tom angažovali i jinak kvalitní herci. Naprosto suché, nevtipné a zbytečné. To jsem opravdu nečekal.