Ted Lasso (2020) (seriál)

Ako bývalý futbalista som asi zaujatý ale mňa to neskutočne bavilo! Nejde nejak dat 5.5 hviezdy? Je to zmeska priblblého amerického humoru, suchého anglického humoru s veľmi zaujímavo vloženou dramatickou líniou. Rozpozeraná už aj druhá polka druhej série, a snáď ešte lepšie ako prvá. Z môjho pohľadu skvost!

Ten dvanáctý (2017)

Ok. Možno silný príbeh ľudskej výdrže. Takých je natočený v mnoho a určite lepších. V podstate sa pozerám ako sa odvážni nórski ľudia snažia zachrániť "hrdinu" ktorý nejak nič vojenské nedokázal. Snažil sa hrdinsky akurát tak zdrhnúť do Švédska a neváhal pri tom riskovať životy mnohých odvážnych krajanov. U mňa sklamanie

Bloodshot (2020)

Proste zábavný hlvovypinák.

Richard Jewell (2019)

Úžasné ako dokázal Clint spraviť z jednoduchého príbehu takú strhujúci film. Príbeh zaujímavý ale nepovedal by som že sa to dá spracovať na 2 hodiny bez toho aby to nudilo... On to dal! Super

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Hodnotím to ako film vo svojej kategórii blbostí na zabitie casu na gauči. Zábavné, akčné, hlava aj päta. Ja som sa pobavil

Útok z hlubin (2018)

Žiadny veľkolepý naucny film to nie je. Ale keď to hodnotím ako akčný film, tak je to super. Nie je to zbytočné naťahovanie stopáže, naopak stále sa tam niečo deje. Príjemná oddychovka na piatkový večer.

Velká hra (2017)

Po dlhšej dobe dávam 5*. Na film som bol pozvaný a nejak sa mi ani nechcelo, ale odchádzal som z kina užasnutý. Perfektný príbeh, ktorý určite stál za sfilmovanie. Od začiatku do konca sa diali veci. Žiadne hluché miesto, len strhujúci príbeh, lekcia z amerického práva, lekcia z pokru, lekcia z business know-how, lekcia z psychológie. Určite si to pozriem znovu.

V hlavě (2015)

Rozmýšľal som dať 4 hviezdy za to aké strašidelne pochopiteľné to bolo. Človek tam vo veľa veciach môže vidieť svoje vnútro hlavy. Na druhej strane to má byť rozprávka... Väčšinu filmu sa jedná o depresiu (postupny rozpad osobnosti u detí, či stupídne správanie Smútku ma doslova ničilo!). Deti by sa mali z rozprávok tešiť. Nie stresovať. Čiže 2* pre mna