• Thriller

Bílá masajka (2005)

Docela zajímavý film, chvílemi sice dle mého názoru postrádá dynamičnost, ale rozhodně stojí za schlédnutí.

Blaník (1997) (divadelní záznam)

Snad můj nejoblíbenější Cimrman :-)

Akt (1997) (divadelní záznam)

Prostě Cimrman ...

Sin City - město hříchu (2005)

Zdařilý přepis comicsu. Osobně nejsem ani vášnivým čtenářem comicsové literatury, ani fanoušek jejich filmových přepisů, ale musím uznat že Sin City mě velmi příjemě potěšilo.

Řidičák (1988)

Jak už jsem naznačil v jiných komentářích, tak mám slabost pro béčkové americké komedie a k téhle mám navíc citovou vazbu, jelikož byla první kterou jsem viděl, takže ji trochu nadržuji :-)

Kulový blesk (1978)

O tomto snímku zde bylo již napsáno dost a stejně jako další zde komentující si myslím, že tenhle počin pánů S+S je geniální. Nebudu na něj pět dokola oslavné ódy a pokud by se snad našel někdo kdo tuto výtečnou komedii neviděl (je možné aby někdo takový existoval?), tak doporučuji neprodleně napravyt.

Obchodník se smrtí (2005)

Dle mého názoru životní výkon Cage. Výtečný námět, pěkné zpracování a celé tak nějak koukatelné. Jedním slovem - paráda!

3:15 zemřeš (2005)

Klasika je klasika ... Myslím že se jedná o velice povedený remake a co si budeme nalhávat přátelé, tenhle sice trochu ohraný, ale zdařilý koncept pořád funguje ...