Hulk (2003)

Velmi netradiční, ale povedné zpracování comicsu. Přesto souhlasím s tím, že místy je to poněkud nudné. Jako naprosto skvělé mi přišlo rozpadávání obrazu na "comicsová" políčka a i některé střihy jsou bombasticky zpracovány.

Identita (2003)

Nevím jestli překvapivý konec je ke škodě věci, jak tady někteří tvrdí, ale od pěti hvězdičk mně přece jen dělí několik nudnějších chvil. Jinak ten film mohu jen doporučit, ale pokud toto čte někdo kdo ho ještě neviděl tak ani neprozradím proč. Film má i zajímavé ztvárnění a scény seznamující s jednotlivými hrdiny jsou místy opravdu úchvatné.

Adaptace (2002)

Člověk by řek, že napsat ještě "šílenější" scénář než "Being John Malkovich" jeden nedokáže. A přeci! A je to opět naprosto super bomba.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Tak tohle je opravdu jedinečný film. Není divu, že je scénárista pošuk ;) (viz. Adaptation).

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tak to je ta nejlepší jízda co jsem zatím viděl. Mnohem sugestivnější než třeba Trainspoting, ale úžasná zábava ... svým způsobem ;)

Memphiská kráska (1990)

Nejsou to sice nebeští jezdci, ale zase je tam více záběrů pro oko milce starých letadel. Souhrnem jde ale o velmi dobrý válečný film.

Muž bez kůže (1998)

Takové hodně zmatené a o ničem. Jsou tam některé světlé chvilky, ale kdyby mi tento film unikl taky by se nic nestalo.

Osudová sázka (1998)

Perfektně a nápaditě natočený film o naprostém pošukovi. Celkový efekt je ale dost nevyrovnaný stejně jako hlavní hrdina.

Frajer Luke (1967)

Kdo by nechtěl být takový frajer jako on? Tenhle film mě už v dětství dost ovlivňoval, a čím jsem starší tím ho mám ještě radši.

Erin Brockovich (2000)

Asi tomu nerozumím, ale že bych byl z Julie tak odvázaný abych jí dal oscara?! Ani náhodou. A pokud se jená o žánr filmu mnohem lepší mi připadá například "Vyvolávač deště".