Burani z Beverly Hills (1993)

Není to tak hrozný jak jsem původně myslel, sice nic moc, ale občas jsem se i zasmál, ale podruhé bych se už dívat nechtěl.

Drákulův sluha (1985)

Mě se prostě humor Paollo Villaggia nelíbí a tohle není výjimkou, bohužel je to pro mě trapné a zasmál jsem se asi 2krát za celý film, jinak nuda nuda a jenom nuda.

RRRrrrr !!! (2004)

Nehorázná blbost, bohužel není vůbec vtipná. Po 7 letech mi to ale vtipné už přijde :-).

Kronika smrti (2004)

Mám slabost na filmy podle skutečných událostí a tento film je hodně dobře zpracovaný. Není to žádná akční show, ale příběh skupinky novinářů a o rozhodnutí mezi přiznáním toho co vědí a novinářským uznáním, opravdu síla.

Ples příšer (2001)

Takovéto filmy já můžu, velice povedené, ale jak už je zde většinou psáno, tak dost postaveno na hereckém výkonu Billy Bob Thorntona s čímž souhlasím, protože B.B. Thornton je opravdu super herec a povedených filmů má víc než dost (např. Muž který zabil, Muž který nebyl, Šerif), Halle Berry v tomto filmu zaostává minimálně o parník ve svém hereckém výkonu, otázka je jen jestli na lepší má.

Pidihajzlík (2006)

Nečekaně jsem se dobře bavil, tyto komedie jsem nikdy fakt nemusel, ale tahle mě opravdu dostala.

Černá klec (1995)

Na nízký rozpočet velice podařený snímek. Nebyl zbytečně dlouhý, ale člověku nedovolil se odtrhnout od obrazovky, i když žádný napínavý film to nebyl, ale zajímavý víc než dost. Konec se dal trochu čekat, jsem si říkal proč neodhodí tu zbraň hned a brzy jsem to zjistil.