Rychlí a zběsilí (2009)

Není to špatné, ale na jedničku to určitě nemá, efekty dobrý, ale na můj vkus až moc přehnaný honičky a triky.

Monstrum (2008)

Určitě bych to považoval za béčkový horor s monstrem, amatérské a trapné dialogy, ale to je asi tak jediné špatné. Nápad s amatérskou kamerou se hodně povedl a celkově film je napínavý a zajímavý, určitě tomu pomáhá, že film samotný má jen asi 70 minut, takže najednou to skončí a člověk jen čumí.

Vyhnání z ráje (2001)

Nechápu co se tímto filmem kdo snažil vyjádřit, ale filmový zážitek je nulový.

Ztráta souvislostí (2003)

Poměrně dobrý a povedený nápad jen ne moc dobře zpracovaný, celkově to působí trochu naivně a bez šťávy.

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (2005) odpad!

Věřím, že pro děti to bude určitě super, ale já to musím hodnotit ze svého pohledu a to že občas mám slabost i pro filmy pro děti tak tohle je na mě moc. I když jsem viděl sice jen asi půlku filmu, tak mi to stačilo, abych se i tu půlku filmu nudil a říkal si co to je za slátaninu.

Panství (1999)

Docela divnej film, hlavně dost nudnej a nezáživnej, dost nepovedený dialogy na kterých to bylo postaveno, navíc jsem to viděl s dabingem a dabing Dejdara byl tragickej až chvílema jsem se tomu musel smát :-).

Duch z počítače (2004) (TV film)

Klasický "rodinný" film, který víme jak přesně dopadne a jak bude děj probíhat, což s tím se tak trochu počítá, ale i když bere člověk tohle jako skutečnost a počítá s tím, tak to je stejně nudný a stejně si člověk na konci říká já to věděl.

Kasandřin sen (2007)

Hodně ostrý a reálný film, který mě chytil na začátku a pustil až na konci, jen jsem pořád čekal jak to dopadne, bohužel smutně tak jak to u takových filmů bývá trochu zvykem.

McBride: To je vražda, madam (2005) (TV film)

Pravda je, že vrah byl poměrně jasný od začátku, byla tam jak pěst na oko, dalo se to prostě čekat, stejně tak jako, že ta malá hodná a nevinná dívka to udělat nemohla a stala se jen figurkou, ale mě to stejně bavilo :-).

Opravdoví kamarádi (1997)

Typický rodinný film, který je už od začátku jasný jak bude probíhat a taky jak dopadne. Taková oddychovka, kterých jsou tucty.