Black Panther (2018)

Standardní, ničím nevybočující marvelovka - tzn. na 134 minut slušně zabaví a druhý den nevím o čem to bylo, natož abych měl potřebu se na to někdy dívat znovu.

Delirium (2018)

Tři hvězdy jen díky slušnému závěru. Ty první třičtvrtiny filmu, kdy je divák necháván na pochybách, jestli straší v domě nebo hlavnímu hrdinovi v palici moc zábavé nebyly.

Pomsta (2017)

Na to, o jak neoriginální námět jde, to mělo mít o 20 minut méně. Pak by se dalo napsat, že jde o svižnou "rape and revenge" jednohubku s řádnou porcí brutality.

Čertoviny (2017)

Za posledních 30 let nejkoukatelnější Troškův film.

Smrt v patách (1988)

Velmi dobrý thriller se skvělým duem Poitier-Berenger. Jen škoda toho městského finále. Zúčtování mělo proběhnout v divočině a byla by to pecka.

Teambuilding (2018) odpad!

Už jsem viděl leccos a myslel jsem, že nalezení filmového dna mám za sebou. Teambuilding dokazuje, že se dá klesat stále hlouběji.

Mars (2018)

Pocit z tohohle filmu je asi takový, jako když vám v autě chvilku po nastartování chcípne motor, se setrvačnou klesající rychlostí ujede pár metrů a při zastavení vylezete s tím "co se, kurva, stalo, že se to nerozjelo?!".

Plán útěku 2 (2018)

Chaoticky zrežírované, scénáristicky zmatené a se strašnými efekty. Na Slye a Dave Bautistu v "hlavních rolích" si nechte zajít chuť - první je ve filmu asi 15 minut (a to ještě ke konci) druhý asi 5 minut. Tou skutečnou hlavní rolí je jakýsi "no name" Číňan, který sice slušně kope, ale to je tak všechno. Celé to chce být výrazně víc hi-tech (nebál bych se označení sci-fi), ale působí to neskutenčně lacině. Dalším hřebem do rakve je naprostá absence humoru (až na pár okamžiků nechtěného), který v prvním díle obstarával především Arnold. Tohle se hodně nepovedlo. 30%

Osudová přitažlivost (1987)

Osudová přitažlivost je pro nevěru totéž co Čelisti pro vstup do moře... člověk si to sakra rozmyslí.