Asi to ukončím (2020)

Neuvěřitelně nudný, otravný, nikam nevedoucí intelektuální sliz. Jsou divné filmy, které dokáží motivovat k tomu, aby se v jejich významech divák po shlédnutí pohrabal. Po shlédnutí tohoto filmu jsem přemýšlel pouze o tom, zda udělit odpad! či dát aspoň tu jednu hvězdu hercům.

Chata (2019)

Průhledné až hanba! Těšil jsem se na nějaký ten zvrat a bohužel se ukázalo, že jím patrně má být to, co je velmi záhy zjevné. Vlastně jsem jen čekal, jestli ten úplný závěr bude takový, jak jsem očekával někdy po půl hodině filmu, kdy dali tvůrci nápovědu jak prase... a ono ano. Lepší než Čarodějnice, slabší než Visit, Slunovrat, natož Osvícení... zhruba na úrovni průměrného Děsivého dědictví.

Případ mrtvého nebožtíka (2020) odpad!

Velmi dlouho se mi nestalo, abych projekci po půlhodině opustil. Kdyby se to rovnou jmenovalo Kameňák 6, asi bych tou strašlivostí nebyl zaskočen tolik (doufal jsem, že to bude jen tak normálně a třeba i trochu zábavně debilní). Bolelo to... hodně to bolelo...

Fantasy Island (2020)

Scénáristický bordel epických rozměrů. Řekněme, že první třetinu to má ještě náběh, aby se z toho vyklubalo něco zajímavého. Ovšem s přibývajícími minutami je to zmatenější a zmatenější a na konci už nevíte vůbec nic.

Neviditelný (2020)

Z Leigha Whannella se stává šikovný režisér. Bohužel na to, kolik se toho ve filmu děje, to mělo mít o půl hodiny míň. A Elisabeth Moss není moc sympatická.

Dokonalost (2018)

Velmi příjemná hra s divákem. To co si Shyamalan ve svých dobrých filmem obvykle nechával na konec, se tady stane asi třikrát v průbehu filmu.

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Margot Robbie zkrátka potřebuje silného režiséra, protože jinak hraje otřesně, což je tento případ. Viděno den po Bombshell a nechce se mi věřit, že jde o tu stejnou herečku. Nudná režie, nevydařený casting (ten McGregor bylo jako co?!). A vlastně by mě asi víc zajímal film o postavě, kterou hrála M.E.Winstead.

Cyborg (1989)

Dlouhá léta mi toto kultovní akční béčko unikalo. Až dnes (rok 2020) jsem našel odvahu to zkouknout a i přes nízké hodnocení nelituji. Je to příšerná sračka, která se naštěstí bere velmi vážně, což je místy dost zábavné. A Albert Pyun je zjevně velký fanda klasiky Tenkrát na západě.

Nelítostná (2017)

Ano, příběh je skutečně mix Brutální Nikity a Kill Bill a akční scény se skutečně chtějí podobat těm z Raidu. Bohužel oproti všem jmenovaným je toto o jeden až dva levely méně působivé. A režírované je to dost zmatečně, občas jsem měl v postavách docela chaos.

Maják (2019)

Rozhodně lepší než Čarodějnice a ubrat 20 minut, mohla to být pecka. Příjemně lovecraftovské.