Panic je nanic (2006) odpad!

Panic je nanic je na ho..o film. O co se snažili? O Prcičky po česku?? Vůbec. A ještě do toho narvat rychlokvašku Vaňkovou?? Vyhnout se, a velkým obloukem!!

Trhala fialky dynamitem (1992)

Sice je to v nejhorších filmech, ale já tudle komedii prostě mam rád, a to hlavně díky H.Růžičkové a jejímu synovi Jirkovi (Bůh jim dopřej věčnou slávu). Neustále jsem se smál a přijde mi to lepší než Slunce, seno....

King Kong žije (1986)

Tento film měl zůstat jenom na papíře. Tvůrci zaskočeni úspěchem prvního dílu pouze chtěli vyždímat z dobrého jména další LOVE ale natočili nehorázný omyl kinematografie. Nastavovaná kaše a hrozný triky to jen potvrzují. Doporučuju vyhnout se.

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991) odpad!

Mělo se zůstat jen u jedničky s Van Dammem na kterou se alespoň dalo dívat. Sasha Mitchell je sice celkem v pohodě herec, aspoň teda pro komedie, ale tento film mu nesedl a režii také ne

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Pro mě jednoznačně nejlepší neanimovaný seriál všech dob. Napětí, které je snad u všech dílů, jsem u jiného seriálu nezažil a zřejmě nezažiju. Skvělé sehrané postavy, akce, kamera. Prostě vše. A poslední díl čtvrté řady neměl chybu - neskutečně dojemný a zajímavě udělaný konec. K seriálu se budu rád vracet !!!! Hodnocení: 1. série - 96% , 2. série - 91% , 3. série - 95% , 4. série - 98% CELKEM - 95%

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tento seriál mě pohltil od prvního dílu a nepustil........a sem za to rád. Na tento seriál se můžu dívat celej den v kuse znova znova a znova. I Love It

Fontána (2006)

Brilantní audiovizuální zážitek. Překrásná hudba, skvělé výkony herců a neskutečných posledních 10 minut u kterých jsem ani nedýchal!! *****