Bony a klid 2 (2014)

Pro mě bohužel za 1* a to jen za to, že to je český film, ale jinak mě nic jiného ve filmu nenadchlo. Bohužel. Jednička je jednička:-)

Krásno (2014)

Ondřej Sokol a jeho hlášky, styl pohybu a jeho výraz v obličeji při každém vtipu je fenomenální, ale závěr mě moc nenadchnul, pouze za Ondru Sokola 3*

Chladný jako led (1991)

Vanilla Ice aneb:"Ukážu Vám prima rapovou muziku, vypadá to asi takhle, Like this"...... klasika 90. let a i dnes mě baví.

Lásky čas (2013)

Když jsem zkouknul tento film, tak si někdy říkám, že zalezu do temného kouta nebo do skříně, zavřu oči a vrátím čas.

Colette (2013)

Výborný herecký výkon Jiřího Mádla a jeho "Colette". Po shlédnutí tohoto filmu, jsem seděl a přemýšlel co si o tomto filmu mám myslet a přišel jsem na to, že to byl hezký film. Sice mě nenadchnul konec tohoto filmu, ale i tak u mě za 4 hvězdy.

Plán útěku (2013)

V některých scénách mi Sly připadal jako MacGyver, ale jinak se na to koukat dalo. Pro mě 4*

Vlk z Wall Street (2013)

Neskutečný film!!!!!! Není co dodat, pro mě za 5*. Hltal jsem každé slovo Leonarda Di Capria. Super!!!!

Pupendo (2003)

Nezapomenutelný Pavel Liška aneb "dráty hýýýýýr, repráky hýýýýýýr", "golden czech hende"...a úžasný "ADIDY"

Rivalové (2013)

Výborný film o skutečném příběhu dvou závodníků Niki Laudy a Jamese Hunta. Daniel Brühl se úžasně vcítil do role Nikiho Laudy. Super zážitek při shlédnutí tohoto filmu. Nezbývá než 5*