Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Prvá séria ma zatia+ vôbec nenadchla. Stále čakám na typický "cheenovský" humor, ktorý síce v niektorých momentoch badať, ale nie je to nič moc. Nemôžem si pomôcť, v Cheenovi stále vidím Charlieho Harpera z Dva a pol chlapa. Uvidím však aká bude druhá séria. Dúfam, že tú budem môcť ohodnotiť viac ako tromi hviezdami.

Zachraňte pana Bankse (2013)

Emma Thompson v roli zatrpknutej spisovateľky ma naozaj bavila a v spojení s dokonalým Hanksom tento príbeh bol viac ako znesiteľný, podarilo sa mu byť dojímavý a zároveň vtipný. A tento príbeh ma určite donúti si pozrieť aj Marry Poppins.

Zlodějka knih (2013)

Naozaj čarovný príbeh o tom ako sa aj Nemcom dostávala vojna pod kožu. Síce smutný príbeh, ale aj tak dokáže vyčariť úsmev na tvári. Veľmi sa mi páčili všetky charaktery filmu, najmä postava Rudyho. Skvelé herecké výkony, aj keď ich "hatlaninu" - nemčinoangličtinu som trochu nepochopila... Ale tento film sa naozaj oplatí pozrieť!

Vlk z Wall Street (2013)

Úprimne povedané, čakala som oveľa viac. Všetkými ospevovaná "wall-streetovka" od Scorseseho, nemôžem si pomôcť, mne sa to nepáčilo. Bolo to príliš americké, prehnané, povrchné, bolo toho až príliš a za 180 minút sa tam dokopy nič neodohralo. Nemôžem dať viac ako priemer...

Nouzový východ (2008)

Excelentné herecké výkony od DiCapria aj Kate Winslet vyrážali dych a táto skvelá dráma sa naozaj dostane pod kožu.

Rumový deník (2011) odpad!

Naozaj nuda, z ktorej si zapamätáte akurát to, že Johny Depp pil rum. To je asi fakt všetko. Tomu filmu som nedala ani polhodinu, tento sa Johnnymu nevydaril.