Atomic Blonde: Bez lítosti (2017)

Studená válka začíná být velmi oblíbené téma a nedivím se. Vždyť je přece tak jednoduché udělat film, kde jako symbol dobra vždy vystoupá buď 'murica nebo Gréjt Britn a ti zlý jsou vždy představitelé zvráceného marxismu tedy Raša. Tentokráte tu máme jednu fakt parádní kost se xichtíkem Čárliz Teron, která dokáže kopat prdele soudruhům z KGB líp jak ožužlávat obličejvé i mezinožní pysky taktéž parádních alžírských prdelek. Akce bych řekl dokonalá, skoro až nadčasová. Jediný vřed na tomto krásným xichtě je ten tupě ohraný příběh, kterej sem viděl víckrát než je zdrávo. Vcelku se jedná o parádní čajovinu s přívlastkem ranného komunismu a jemnou vůní západního Německa, ale s podivnou, skoro až odpornou pachutí kýčovitosti. Not bad Leitchi, ale příště do toho dej více srdíčka.

Bright (2017)

Téma ''Orkové mezi lidmi'' mě opravdu oslovilo. Každého nadšence fantasy by toto téma oslovilo. A řekl bych, že Netflix zase zabodoval a směle a důstojně nám naservíroval velmi praštěnou, vysoce originální a vskutku šťavnatou broskvovinu. Wilík Kovařík se do toho pět vrhá po hlavě se svojí, již tak známou, slovní zásobou a kvalitním umem pro akčňáky. Z Joéla se mi jako obvykle dělají jebáky i na čokověnci a zbytek už tak nějak splňuje to co má. Velmi mě ovšem zaujala ta drobná kráska Lucy. Film jako taký byl moc dobrý, zaujme velkou spoustu fandů fantasy a WoWka no a pokud bude pokračování rád se na něj podívám.

Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)

Ve sledování asijských taškařic jsem nováček a i přes důkladné naléhání mé kamarádky abych se na to nedíval prej ''kvůli tomu že to nepochopím'' jsem musel trochu udělat průvan v mé osobní databázi serošů. A byla to trefa do černého. Jedná se o velmi hezký příběh bohatých čtřicátníků, které už zkrátka nebaví jen ta práce a chlast, především jednoho velmi hezkého architekta. A čirou náhodu se tu objeví ta překrásná trenérka baseballu, která má tak krásná.....kukadla.....že by dostala do kolen nejednoho muže. Nu a osud tu zapracoval naprosto dokonale a tihle dva si k sobě hledají cestičku skrz různé průsery a trapné situace. Upřímně, zní mi to jako nějaká španělská telenovela, ale opak je pravdou. Je to velmi okázalé, vtipné, charismatické a hlavně je to ze života, to znamená, že podobných scénářů je na světě jakože fakt hodně. Jelikož tyto korejské herce neznám tak je ani nebudu hodnotil, jelikož bych si tím dost možná nasral na hlavu. Ve zkratce, je to opravdu krásný seroš ze života a i když jsem se na to díval s anglickými titulky, tudíž zde musela zapracovat moje ''naprosto dokonalá'' angličtina, tak se jedná o fakt kvalitní kousek. Za mě plná palba.

Švýcarák (2016)

Takových bizarních filmů se po internetu válí opravdu hodně a jsem rád, že jsem narazil zrovna na tento. Vskutku bizarní, potrhlý, šílený, jebnutý a fakt ulítlý snímek kde je nám myšlenka podána v takovém provedení, že by to nevymyslel ani Uwe Boll. Zkrátka, Hery Potr v roli prdící mrtvoly, která dokáže zastřelit veverku vykrknutým balvanem, je vskutku úžasný, pan Dano je rovněž velmi dobrý, jediná vada na kráse je špatně ustřihlý konec. Za mě čtyři kule.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Je až neuvěřitelné jak moc se, v této internetem zamrdané době, vsází na greenscreen. Dle mého názoru to byl šílený digitální mrdník, který jaksi postrádá charakter.Příběh by nebyl tak špatný, přece jenom tu máme Bessona, jen ten digitalismus už mě přestává bavit, obzvlášť když je takhle přehnanej. Jinak herecká kompozice se celkem taky vyvedla až na toho skřeta s talentem hemoroidu Dan DeHán. Sličná Kara Delvin opět dokazuje, že není jen na ozdobu a nějakou tu prdel dokáže nakopnout no a pan Ouvn je správně slizký. Vesměs se jedná o docela zábavnou fantasmagorii s několika nádory.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Větší splašky než tento film se ukrývají už jen pár metrů pod našima nohama.....ano přesně.....v kanále.

Velká čínská zeď (2016)

Čínská kultura má jedny z nejlepší a nejokázalejších legend, pověstí a mýtů, proto jsem neodolal a musel jsem se podívat na Velkou čínskou zeď. Faktem je, že s tímto mýtem jsem se ještě nesetkal a dle mého názoru bych mohl konstatovat, že pan režisér odvedl dobrou práci. Pan Damon, díky svému charismatu, tomu udává až svižné tempo, pan Packal má mé sympatie, díky tomu, že už nehraje slaboduché kokoty a opět můj oblíbený Wilem Dafoe opět ukázal světu, že by se na něj nemělo zapomínat jako na herce. Vesměs se jedná o celkem pěkné vizuální hrátky, bohužel místy až přehnané. Originální příběh neznám, ale mám za to, že se jedná o vcelku originální zpracování. Já se nenechal zmást nízkým hodnocením jako většina potratů zde a v tomhle snímku vidím potenciál, tudíž krásné a úctyhodné 4 kule.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Očekával jsem zas další propadák, který by se dal připsat na triko kriplovi Bollovi. A díky bohu jsem se plet. Snímek opravdu nad moje očekávání, který byl jak po stránce scénáře tak po stránce herecké naprosto úžasný. Myslím, že pan Hunnam je fakt frajer a pro změnu nám ukázal jak moc dobrý je bojovník. Džúd Ló taky nezklamal a opět nám servíruje své charisma na zlatém podnose. O slečně Astrid vím jenom to, že díky své kráse zahrála i mořskou pannu, ale čarodějku.....to je novinka a upřímně i její výkon byl nad očekávání. Zbytek je už stará známá herecká klasika, která vždy nadchne např. pan Hounsou, pan Bana a pan Gillen. Samozřejmě se našly chybičky, ale nebylo nic moc zásadního. Upřímně, legenda a králi Artušovi a rytířích kulatého stolu mě doposud nijak moc nezajímala, ale teď vidím, že by nemuselo být od věci si o tom zjistit víc.

Ochránci (2017)

Ruskyje Avengers jsoou velice zajímavým počinem a hlavně kategorií sama o sobě. Chápu, že rusové chtěli trumfnout západ svojí verzí Avengers, bohužel pro ně to moc dobrý nápad nebyl. Když pominu naprostou strohost celého scénáře a plytkost celé režie, zbudou nám jen nijak moc zajímavé postavy. Antagonista Velesoudruh Elektropalice mi přišel velmi divný, protože má naprosto nevyužitý potenciál, soudruh superbalvan působil vcelku zajímavě, kazašský soudruh turboJet Li taky nebyl špatný, metamorfózní soudruh medvěděrin byl divný a nakonec vcelku hezká taváryš Mýstyčnaja taky ušla. Vcelku se jedná o docela nicotný akční snímek, který nijak moc nezaujme a některé dost možná urazí. Kromě strohosti celého tohoto mrdu tomu jakžtakž dodávají šmrnc postavy jinak dál nemůžu hodnotit víc jak za dva a to ještě s odřenýma ušima.

Brimstone (2016)

Vypadá to, že Evropa se s tím nemrdala a směle a důstojně opět ukázala prdel směrem na západ. Myslím, že amíci by se měli od holanďanů co učit, protože aby Evropa udělala lepší western než jakej kdy udělala amerika, no tak to je snad blbej vtip ne? Nádherný, pochmurný, surový a dokonalý snímek o tom jak je křesťanství jen zasraná plíseň a ohavnost a nebojí se bujet za každého období. Jelikož Gáje Pírse nemám rád, tak tady předvedl opravdu spektakulární výkon, slečna Fanning se dle mého názoru opravdu překonala a už nehraje debilní patnácku jako obvykle, nýbrž tvrdou a nekompromisní maminu, která se nikterak nebojí uříznout si vlastní jazyk. Jinak Emiliu Jones neznám a po tomhle snímku myslím, že možná o ní ještě uslyším. A na závěr pan Harington, velmi talentovaný a okouzlující jako vždy. Dle mého názoru je tenhle snímek to čím by měli pravé westerny být. Surovou, okázalou a nekompromisní akcí. Kdyby šlo tak dám šest kulí.