Zastavení na Missouri (1976)

Kebyže neviem, že Brandovi v tejto etape jeho hereckej kariéry už dočista hrabalo a bral by som to tak, že toho psychopata skutočne hral, bol by to asi najlepší westernový zaporák histórie. Len škoda toho únavného tempa, inak by to bolo za 5*.

Godzilla II Král monster (2019)

Kks, ešte som len v polovici a už viem, že väčšiu chu*ovinu tento rok neuvidím. Ktovie, či dokončím vôbec toto. Tí herci sa museli nesmierne udrbavat pri tom hraní. Alebo trpieť, jedno z toho určite.

Osamělá holubice (1989) (seriál)

Skutočný klenot medzi "novodobými" westernami. A celkom nechápem ako toto môže niekto nazvať romantickým westernom. Aj keď sa priznám, že názov poriadne klame telom.

Lawrence z Arábie (1962)

Zázrak filmu, tuším to niekto o tomto kúsku už povedal 😊 No ináč sa to slovami vystihnúť asi ani nedá.

Nelítostný souboj (1995)

Režisér a hlavne všetci herci sa museli počas natáčania konskými dávkami dopovat estrogénom. Inak si neviem vysvetliť, že počas sledovania tohto filmu nestrieka z obrazovky Old Spice z každého záberu. Nepoznám chlapackejsi film (Master & commander odpustí).

Smrtonosná zbraň (1987)

Murtaugh: "God hates me, that's what it is." Riggs: "Hate him back, it works for me."

Král psanec (2018)

No,.... som tak niekde v polovici. Dovolim si ohodnotit film porovnanim. Outlaw King je asi taky film oproti Braveheart, ako je Mel Gibson chlap oproti Chrisovi Pine-ovi. Ale kazdopadne, Netflix produkcia zacina vystrkovat rozky.