Voda pro slony (2011)

O tomhle filmu jsem nějak nevěděl a jsem rád, že jsem na něj přišel. Zajímavý příběh stylizovaný do 30. let, řekl bych, že tahle doba Reese docela sluší. Ale ono jí to sluší vlastně v každém filmu:).

Jízda (1994)

Tři hvězdičky s poněkud odřenýma ušima. A převážně za krásné záběry jihočeské krajiny. Geislerová, kterou zrovna dvakrát nemusím, se o ně nezasloužila. A co se týká děje, tak to taky není žádná sláva. některé dialogy mi přišly na úrovni žáků pomocné školy...

Rudý baron (2008)

Válečné filmy nikterak nevyhledávám, nejsem ani nadšeným fandou historické vojenské letecké techniky, čili z toho vyplývá, že mě to nikterak nenadchlo, podíval jsem se na to spíš jen kvůli Leně Headey. A řekl bych, že je jednou z mála ozdob filmu, ten stejnokroj zdravotní sestry jí sluší stejně jako cokoliv jiného:). Ale víckrát už to asi vidět nemusím. Minimálně jedna z těch 3 hvězdiček je jen za ní. Jo, jen tak na okraj: docela mě pobavil "Berlín" před Národním muzeem v Praze. "Vítám Vás v Berlíně", tam myslím zaznělo.... v Panteonu Národního muzea:).

Dokonalé protiklady (2004)

Taková docela tuctová romantika:). Děj nic moc, shlédnuto spíš jen kvůli Piper, na tu se rád podívám vždycky:). Neurazí, nenadchne.

Tady hlídám já (2012)

A mně se to zrovna líbilo. Není to žádná náročná filmařina, ale jako nenáročná oddychová komedie proč ne. Na současný více či méně pitomý seriály nekoukám, tak jsem se docela rád podíval na Jitku Ježkovou. A když jsem poslouchal ty "komentáře" toho jezevčíka, jako bych věděl, co si občas myslí ten můj vořech:)).

Poupata (2011)

Bez hodnocení. Přišel jsem o něco, když jsem to po asi 25 minutách vypnul??

Zítra se žením (1999)

Něco přes hodinu a půl slušné nudy. To už nikdy víc.

Černá Dahlia (2006)

Nevím, nevím, nějak moc mě to nebralo. Ale že H. Swank zahrála dokonalou mrchu, to se musí nechat. Odpudivá a krásná zároveň.

Ocelové magnólie (1989)

Celkem pěkný film z doby, kdy Julii Roberts bylo sladkých dvaadvacet a Dolly Parton ještě vypadala jako normální člověk:).