Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

//Tonight, Turn your weapons to the Capitol, Turn your weapons to Snow// Filmu chyběl lépe zakončený konec, a také více akce, protože ve filmu bylo mnoho talking chvil, které se už nedaly vydržet. Jinak z pohledu velmi velkého (a urputného) fanouška určitě úžasné pokračování a vyústění této série ;) 70%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nevím co dodat... Asi nejlepší z celé série Star Wars. Dynamické pohledy kamery přímo přitahovaly můj zrak a já hltal každý okamžik. Současně velmi dobrý herecký výkon. Ve filmu se také objevil můj největší idol Harrison Ford. Stále nemohu uvěřit tomu, co jsem právě viděl ;-). 90%

V hlavě (2015)

Zajímavě promyšlený a současně jeden z nejlepších animovaných filmů, které jsem doposud viděl. Jak už i pro menší děti, tak i pro starší a dospělé. Pixar opět zazářil. Opět film, i když animovaný zahrál na smutnější notu ;). 90%

V jako Vendeta (2005)

// "He was me, you, he was in us" // Úžasný film s grandiózní myšlenkou. Natalie Portman, vynikající herečka velmi dobře ztvárnila tuto roli. Režie vynikající, není ji co vytknout a to ani nemluvím o scénáři. 90%

Tři dny ke svobodě (2010)

Paul Haggis nám předvedl onu režii, jak ji známe při dramatických tématech. Ale scénář bych krapet pozměnil. Russell Crowe zahrál úžasně, jako vždy. 75%

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Příšerný scénář. S režií jsem do jisté míry spokojen. To samé jako jsem vyčítal jedničce - slabý příběh, ničím nás nepřekvapili. 50%

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Film má vážně do knihy velmi daleko. Film ničím nevynikal, ničím nepřekvapil. Slabý příběh. 50%

Doktor Flastr (1998)

Film a jeho podání je skvostné, přesto, že se snaží ve vás až moc vzbudit pocit lítosti a smutku. Robin Williams úžasně zapózoval před kamerou v této roli. 80%

Ruby Sparks (2012)

Zajímavý, vnímavý film, který dokáže diváka zaujmout. Scénář byl velmi dobrý. V tomto případě musím bohužel zkritizovat režii.

Mickovy modré oči (1999)

Milá komedie, avšak vše okoukané, příliš nezáživné. Ty 3 hvězdy za mne, jen protože Hugh Grant hraje hlavní roli... 55%