Mechanik zabiják (2011)

Ale jo, pohonil jsem. Podle hodnocení jsem čekal strašnou keketinu, ale dostal jsem příjemnou brakovou akčňárnu s pěkným vizuálem a pokusem o propracované vraždičky. Jason si zakukal s pohlednou prodejnou paní, Foster málem přefeloval vazouna a celý děj je takový příjemně krvavý, což máme my primitivní konzumenti dezolátní zábavy rádi. Duchovno nehledejte, dlouhé záběry na ambientní prázdnotu taky ne.

Duna (1984)

Ty drogy chci. Filmeček trochu v punku.

Star Trek: Hluboký vesmír devět - Opuštěný (1993) (epizoda)

Roztomilá oddechová pičovinka s říjnou Lwaxanou. Etuda ve výtahu dokonce jeví známky pokusu o nějaké duchovno. Kontrast odtažitého studeného měňavce a držitelky posvátného kalicha v nejlepších letech vyvolává úsměv. Dobrá práce.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

Za dabing by měl, stejně jako u VOY, někdo dostat řádně nařezáno. Takhle odfláknutý překlad se jen tak nevidí. EDIT: dostal jsem se k verzi s jiným dabingem. Když jsem si zvykl na hlasy, tak musím vyjádřit spokojenost, překlad je o tisíc procent lepší a nesmysle už tak netahají za uši. Jinak, první řada taková seznamovací ukecaná, ale už start druhé řady ukazuje hezké politikaření.