Don Juan DeMarco (1994)

Prudko nakazliva romantika na hrane s psychiatrickou diagnozou. V skutocnosti romantika nie porucha. Zaujimave inotaje o skutocnosti a podstate. Prijemne na pozretie kludne aj znovu s partnerkou

V poslední chvíli (1995)

Super ulet. Hned zostanice vas zoberu a neni cesty s5. Zvecsa v stade oviec nieje jeden vlk ale hned smečka. Celkom napinave miestami

Opustit Las Vegas (1995)

Prostituka co robi nocne spozna notorickeho alkohola ktory pije 24/7. Nerealna kombinacia najde sposob ako "spolu fungovat" ale aj tak to nieje dlhodobo udrzatelne. Zaujimava psychologia vstahu ale toto je skor tragicka romantika. Kazdy z nich bojuje so svojimi demonmi

Dante 01 (2008)

Dost komplikovane na predstavu. Nano technologicky experiment na liecenie psychiatrickych pacientou /par kusov/ na vesmirnej stanici ktoviekde. Na zaver to bolo celkom sugestivne a vobec neviem co to malo znamenat tak teda prijemny otvoreny koniec

Zvrácený (2002)

Pre narocneho divaka, a nie bojazliveho. Je tu silne zobrazene "mäso" ,,,,v klube RECTUM je scena ktoru som videl pred xy rokmi a pametam si ju dodnes konecne viem z ktoreho filmu. Kamera je totalne naspidovana jak z kolotocu ale asi z koksu. Tento film je fakt ulet

Pokoj (2003)

Cely smutny, pribeh priebeh aj konecny beh. Reiser hra aj hlavnu ulohu a je to velmo zaujimavy fenotyp ksycht a dokonca aj velmi cudne vyslovuje.

Z pekla (2001)

Stare casy profesionalna chirurgia. Vrazdy a smrad stareho velkomesta prechadzat sa ulicami neodporuca sa. Opium ti ukaze smer, skus zachranit aspon jednu kur*u. Pardon lahkú. Niekto nechce aby bol odhaleny. Aj peklo moze byt cierno-biele

Ed Wood (1994)

Film o filme vo filme nie vo farbe. Johny depp reziruje a hraje filmy zhana peniaze prezentuje svoje diela a ma zamrznuty usmev. Vampirea nema ziadne bruchu co bolo urcite kedysi segsi. Nizkoropoctovy film v studiach pod kopcom

Město andělů (1998)

Kdo by nechcel svojho strazcu padnuteho anjela, vytiahnut z dennej rutiny zmenit zivot. Neovplyvnime vsetky udalosti a znasame prekazky padnute pred nase zraky a nestihame sa cudovat