Rok na dedine (1967) (TV film)

Ridzuo slovenskuo. Veľmi dobre zdigitalizované trochu moc uskriekane. Klasické kroje, život, piesne, tradície. Treba pozerať s rodičmi alebo starými rodičmi

Sladké starosti (1984)

Pamätajte si že toto si budete pamätať, fackovanie jak v slko seno....,pokrokové miešané nápoje/deBoučé/

Skylines (2020)

Fas cinujuca blbost. Taketo filmy mi pripomenu preco mam rad dobre sci-fi. Ani herecke vykony toto uz nezachrania, nic som stoho filmu nemal ani emociu, okrem making of zo zaverecnymi titulkami

Wonder Woman 1984 (2020)

Mne sa to lubilo, Gal Gadot WW dost slaby herecky vykon, hlavu ulohu mala dostat Kristen Wiig. No a placlive znovu stretnutie a lasku USA + CHINA. Cakal som ze cely film bude o niecom inom alebo co a i tak ma prijemne prekvapil.

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Vyborne zahrane vyborne sa pozera hocikedy, a nakonci jak sa ostrihal mlady bol uz autenticky, dobra praca

Soudní síň (2016) (pořad) odpad!

Plesnivy chleba podáva žalobu na maslo ktoré odmieta predstúpiť kým krava nezaplatí hospodárom za zožratú trávu ktorá sa vyhovára že pršalo málo

Susedia (2006) (seriál)

Hodne slabé hodne, falošný kaviar

Poldové v akci (2016) (seriál) odpad!

Strach a hrôza , skutočnosť a póza

Univerzální voják (1992)

Nezabudnuteľné mena protagonistov dobreho aj zlého univerzála nedá sa zabudnúť na filmi ktoré má tvorili