Božský Evan (2007)

Vynikajuce outro titulky :D Super herecke obsadenie. Volne nadvezuje na film s Jim carry Božsky bruce. Ako je ale mozne ze celkovy dojem z filmu je dost slaby?? Musite si pozriet a spravit vlastny nazor.

Jak přežít pokrok (2011)

Nepotrebujeme viac, potrebujeme menej. Zlata stredna cesta fajn dokument o zmysle aj nezmysle zivota. Odlesnovanie, ekonomika vsetko jak ma byt tu najdete

Ve spárech temnoty (2020) odpad!

Neodporucam! Tento film je katastrofa, hlavne v prvych 5 minutach filmu je jasne o co ide a nema co prekvapit. Zbytocnost

Pro balík prachů (2020)

Tom to mal tazke tak sa venuje iba tomu co mu ide dobre. Hoci i nelagalne rozhodne sa vsetko vratit a prijima trest. Ukradnut je lahsie ako nadobudnut a preto ma hned 2 prenasledovatelou ktory chcu len tu slavu a vavriny. Cas pri tomto filme uletel ako vas to cele pohlti

Imperium (2016)

Uhm, to bolo horsie jak šumienka na jazyku. Doslova ze nedoslo to k dramatickemu vypetiu ako pred orgazmom...a to skoncilo? Ak to bol zamer podarilo sa im nastvat vela Bratov Daniel Radcliffe to ale zahral vynikajuco

Prázdnota (2020) odpad!

Lacne, trapne, nedokazem mat zlutovania s filmami ktore sa na nieco hraju a nakoniec ani hop ani trop. Zabity cas fuj

Jumanji: Další level (2019)

Už prestrelene, vitajte v dzingly bolo super. Sice zaujimavejsie herecke obsadenie ale podla mna pribeh sa tu uz rozpadol uvidime co prinesie level one

Zamčený pokoj (2018)

Klon zabije samého seba vyklonovaneho , som sklamany