Modelky s.r.o. (2014)

105 minut utrpeni! Přišlo mě to, jak kdyby Magnusek zadržoval rok sraní, pak najednou vyndal špunt z prdele a z těch sraček, co vytekly vytvořil tenhle snímek. Opravdu nesmysl první třídy, totální spatlanina, příšerná kamera a tragický dialogy. Jednu hvězdu jen za Terku Jemelíkovou :)

Odebrat z přátel (2014)

Vyloženě ztráta času tenhle snímek nebyl, ale toho námětu se dalo využít daleko lépe. Po pár minutách sledování mě již vyzvánění skypu a všechny ty notifikační kraviny začaly strašně srát a tak jsem to dokoukal více méně proto, abych si v hlavě utvrdil to, že stejně všichni nakonec chcípnou. Horor jsem v tom moc neviděl, spíše takovou teen-age slátaninu bez nějaký gradace. Pravdou ale je, že poukázat na rizika internetu ve spojení se sociálníma sítěma určitě není od věci, ač tohle bylo silně přitažený za vlasy, tak něco na tom pravdy je.

Kristy (2014)

Pro mě velké překvapení. Film jsem si pustil bez nějakých větších očekávání, tím pádem jsem si to asi i více užil. Protagonistka hlavní role dobře zvolená, film měl spád, gradoval, občas i překvapil (mohl i více), ale celkově v porovnání s podobnými snímky jsem tu viděl kvalitu a nápad. Prostředí campusu se hodilo. "Justine is dead, my name is Kristy."

Román pro muže (2010)

Mirka Donutila mám snad z českých herců nejraději. Jeho humor mě ve filmu hodně bavil. "Kdo pije pravidelně, nenadejchá", "Mám velmi jednoduchý vkus, spokojím se vždy s tím nejlepším". Celkově velmi pěkný příběh, bohužel s očekávaně smutným koncem. Daleko lepší dílo od Michala, než Román pro ženy.

Poslední sezona (2006) (seriál)

Povedený seriál ze sportovního prostředí, kde i vedlejší děje mají svoji zajímavost a vcelku dobře zapadají do celkové konceptu. Nápad každopádně velmi dobrý, i když potenciálu by šlo využít i lépe, ovšem na české poměry velmi kvalitní práce, u které jsem si, jako sportovní nadčenec, přišel na své. Táňa Pauhofová navíc, především v posledních dílech, velmi příjemná na pohled (ostatně jako vždy). Vyzdvihnout se sluší herecký výkon Martina Dejdara, ale i Filipa Blažka, jejiž rivalita mně bavila. Michal Dlouhý v roli manažera klubu také nezklamal, stejně jako Pavel Nový v roli trenéra.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Tohle bych pouštěl doživotně odsouzeným ve vězení pořád dokola. Moc horších telenovel ve světě nevzniklo.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Jak zadám horší hodnocení než odpad? Nerad tu používám v komentech vulgarismy, ale tohle je prostě totální sračka, shit a nevím co vše ještě. Magnusek už po druhém dílu sotva kopal nožičkama a tak zkusil do třetího (snad posledního) dílu naprat několik slušných českých herců. Bohužel i kdyby v podobným filmu hrál Di Caprio, Hanks a Aniston, tak to díky příšernýmu scénáři čím dál více tlustýho Magnuska bude pořád sračka a nic víc. Jsem přesvědčen o tom, že kdyby vznikl čtvrtý díl, tak se mi Magnusek už nevejde na obrazovku.

Bastardi 2 (2011) odpad!

Po vcelku povedeném a napaditém úvodním dílu, který ukázal potenciál podobné tématiky (trochu ukázal :D), samozřejmě zkouší tlustej Magnusek dále natáčet a vydělat co to dá. Úvodní díl alespoň disponoval trochou úrovně, díl druhý je čistá prasárna plná vulgarismů. Lituju do dneška, že jsem za podobný film platil v kině, asi nejhůže vyhozené kilo v životě.

Panic je nanic (2006)

Další silně nepovedený pokus českého režíséra "teen-age" komedii. Nemá smysl se tady psát s komentářem, který si ani podobnej shit nezaslouží. Jedna hvězdička jen za Šárku Vaňkovou a to jsem ji ještě zadal s jedním zavřeným okem.