Arthur (2011)

Skvělá milá komedie. Líbí se mi.

Millerovi na tripu (2013)

Preceňovaná komedie, která má tak tři opravdu skvělý fórky, zbytek je dost nuda a klasické schéma (filmová sinusoida) tomu moc nepřidává. Takže čistej průměr.

Osamělý jezdec (2013)

Kdyby to bylo o hodinu a půl kratší, byla by to příjemná oddychovka.

Iluze - film o vlaku (2003)

Černá komedie o jedné cestě vlakem. Škoda, že bylo ve filmu hodně hluchý míst, jinak bych s hodnocením přidal. Ale i tak solidní průměr.

Výpadky proudu (2012)

Život v telekomunikacích může být opravdu depresivní - stejně jako komedie o zaměstnancích společnosti Unicom. Místy skvělé, semtam naprosto absurdní. (prostě klasická "seveřina")

3x Simo (2012)

Na rozdíl od ostatních filmů v rámci festivalu severských filmů 2013 je tahle skvělá pohodová komedie hodně pozitivní a na odreagování po náročném pracovním dnu to pravé ořechové.

Madagaskar 3 (2012)

Něco mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami. Líbilo se mi to víc než jednička. Velká nálož vtipů, ještě lepší grafika. Příběh nic moc.

Jízlivě tvůj (2013) (seriál)

Nový britský sitcom s klasický britským suchým humorem, divadelním stvárněním a úžasnými herci v hlavních rolích (Ian McKellen a Derek Jacobi). Ti si utahují jeden z druhého, z jiných, ale i ze sebe. Je to vtipné, milé, úžasné. Doporučuju všem fandům klasického britského humoru.

Sunset Boulevard (1950)

Cynický pohled na Holywood v nadčasovém zpracování. Platí dnes, co platilo před šedesáti lety. Tenhle film zestárl jen maličko.