Sprosťárny (2013)

Když mírně nadprůměrná komedie sedne přímo do nálady, musím hodnotit plným počtem. Královsky jsem se bavil. Naučil jsem se několik zajímavých slovíček a konec autoři nezprznili nějakým duchaplným patosem. Palec nahoru!

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Zajímalo by mě, jestli tak nízké hodnocení je způsobeno tím, že už to každý viděl doma a nepočkal na tu pravou partu a náladu do kina. Škoda docela nudné první poloviny filmu, pak už se to rozjelo (možná dopomohl alkohol) a kromě Stallona se asi opravdu všichni šli jen bavit a hrát si na vojáčky. Spousta narážek na jiné filmy (get to da čopa), ale i sami na sebe. Viděl jsem v letním kině, kdy v závěrečné scéně Mel Gibson klečí, někdo zařval „Freedom“. Úžasný zážitek, nekoukat doma.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dvojka si na rozdíl od jedničky ze sebe dělá opravdu jen prdel. Kluci po sobě střílej a hláškujou, jak kdyby se ožrali, povídali si historky z natáčení a hráli paintball. A i tak to funguje :)

Perníkový táta (2008) (seriál)

Po tak velkým hajpu jsem se odhodlal mrknout na první sérii. Vcelku průměr, místy i dost nudilo, místy geniální. Dám tomu ještě šanci, navnadily mě komentáře :)

Lady Terminator (1989)

Stejná blbost jako Živoucí mrtvola. Film se snaží být vážný, zcela nepokrytě vykrádá Terminátora, ale po pár sklenkách vína v prázdném sále jsme se královský bavili. (V rámci festu Otrlý divák 2010).

Živoucí mrtvola (1967)

Tak špatný, až je to skvělý. Spousta nechtěně vtipných scén, celé je to k smíchu, ale beztak je to nádherný Guilty Pleasure (FOD 2010)

Schůzky naslepo (2013)

Režisér dle svých slov natočil depresivní příběh odlehčenou formou. Debata s režisérem po filmu byla fajn a zlepšila mi tak netradiční zážitek z průměrného filmu (Kviff 2014)