Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Taková vánoční klasika. :) Pobavilo a trocha experimentů s časem. Ale navzdory časovým paradoxům, asi v mezích... :)

Solo: Star Wars Story (2018)

Pěkné. :) Potkáváme se s mladým Hanem, zišťujeme, jak přišel k Millenniu Falconovi, jak se seznámil s Chewiem, ale krom psychologie, že se považuje za padoucha a přitom je to dobrák, tak přesah moc není.

3Bobule (2020)

Takový průměr. Příběh o podnikání ve víně zpestřený syndromem vyhoření v dlouholetém vztahu. Film ničím neurazil, ale moudra Postráneckého nemají žádný velký přesah..

Addamsova rodina (1991)

Jako... zajímavý černý humor, ale práh 3* film u mne asi nepřekročí... Vše je očekávávatelné a "středoproudé".

Óm (1990)

Výborný dokument o dalajlámovi, jeho pokoře k životu, náznaky buddhismu, ale mohlo by toho být v dokumentu obsaženo mnohem víc...

Machři (2010)

Nejprv jsem si říkal, že je to celkem průměrné, ale víc a víc byly fóry trapné a prostě na 3* to není..! :/

Zrození Planety opic (2011)

Takových filmů je sice hodně, ale když je dobrá zápletka a demonstrace toho, jak lidé považují jinou inteligenci než svou za podřadnou (i kdyby se nejednalo o superopice). Má druhou stranu super ukázka toho, jak se inteligence u opic může rozvíjet a vůbec výborný prequel k Planetě opic. :)