Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

,,Jestli je to pravda, hrozí nebezpečí celímu svietu" Radagast Hnedý je najlepšou postavou stredozeme, ktorú oživil práve Peter Jackson kedže Tolkien ho vo svojich dielach spomenul len velmi zriedka. Druhý Hobbit sa dá pokojne prirovnať aj k Dvom Vežiam. Z divočiny v prvom filme prichádzajú trpaslíci s Bilbom do ríše ludí, teda do jazerneho mesta kde sa stretávajú s naozaj velmi skvele spracovaným Bardom....Thorin ukazuje v tomto filme aj svoju druhú horšiu tvár- nie žeby bol v prvom filme dobrý alebo dajak príjemný...Gandalf v podaní Mckellena predvádza to čo v týchto filmoch vie a čo bude ide najlepšie..ešte sa mi nestalo žeby som Petrovi Jacksonovi nejaký z jeho filmov vyčítal- nejde to ani pri tomto a patrí k najlepším jeho filmom a vobec na svete

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Pric Kaspián je zo série najlepším dielom a je ovela lepší než Lev, šatník a čarodejnica. Je viac akčnejší, dospelejší, konečne príde aj romantike, Georley Henley je už mladá dáma a nie len decko ako v prvom diely. Vidíme Narniu o 1500 rokov neskor, ako sme ju opustili v prvom filme. Jádis je mrtva a ríšu dobyl rod Telmarčanov...krutou rukou vládne strýko Princa Kaspiána Miraz- herec Sergio Castellito je vraj v súkromí velmi dobrý priatel Penelope Cruz, s ktorou si už aj vo filme zahral. Kaspián spoločne so štyrmi súrodencami s Londýna začnú vojnu proti Mirazovi za oslobodenie Narnie od zla a krutosti. ....Adamson je skvelý režisér, ktorý sa ako režisír Shreka vyzná v animácii a tak sme mali možnost vidiet skvelého Ripičípa, jazveca, medveda či veveričiaka. Ben Barnes bol velmi dobrou volbou ako hlavný hrdina- a to sa do tejto úlohy dostal len 2 týždne pred prvou klapkou...Anna Poplewell ukazuje že je skutočná dáma...a neodpustím si to..má krásne zuby :-) Aslan ako v prvom filme velkolepí...ba posobí ovela viac vznešeno... V Slovenskom znení Marek Fašiang, Samo Spišák, Dušan Jamrich, Peter Krajčovič, Matej Landl, Ivan Krivosudský, Stanislav Dančiak, Miroslav Trnavský, Dáša Rúfusová, Igor Krempaský, Anton Vaculík, Dušan Taragel a další

Panelák (2008) (seriál)

Dve hviezdičky za Imreho a Gejzu- tí dvaja si zaslužia učast v nejakom inom serialy než je nekonečný seriál- ktorému už aj kritici hovoria Slovenský Dallas- Panelík....neoslovil ma od jeho uplného začiatku, oslovilo ma zopár dielov a situácii napríklad Imre a Gejza, Michal Hudák ako Stano alebo lezbický vztah Heleny Krajčiovej s Andreou Karnasovou..inak velká bieda a konečne by Andy Krauzs tomu mohol dať STOP a vymysliet niečo nové typu Odsúdené či DR LUDSKY

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál)

Ovela slabšie ako Susedia...vlastne by som to zo Susedmi ani neporovnával..Kutyl je uplne o niečom inom- iná rodina len madarské hlášky zostali...zmenili sa mená predstavitelou...vlastne 1 séria nepriniesla nič extra, zlepšenie prišlo v 2 a 3 sérii, škoda že 4 seria sa vyrábať ani nezačala a ani o tom Andy Krauzs neuvažoval a zrejme už ani uvažovať nebude

Alf (1986) (seriál)

No može byt niekto vtipnejší ako tento roztomilý oranžový mimozemštan, ktorý je mačky, hrá myšací hokej, uznáva Elvisa Presleyho či Michaela Jacksona, rád je, má 8 žaludkov, sleduje detské programy v TV, vyrušuje pri sexuálnych radovánkach, sleduje susedov a peniaze mína ako na bežiacom páse? Určite nie. Alf je legenda americkeho humoru a v Slovenskom podaní pána Stana Dančiaka, z neho robí aj na Slovneksu jedne z najlepších seriálov všetkých čias

Kocour v botách (2011)

Pre mna jedno z najvacších filmových sklamaní. Od kocúra som čakal rozhodne viac...po sérii filmov SHREK som bol rád že tvorcovia uvedu na plátna film o kocúrovi, ktorý bol v celej serii naozaj výborný...ale myslim že zo sériou SHREK sa tento film porovnat nedá...pozitivom je určite animácia- rovnako ako v SHREKOVI je skutočne výborná a ani 3D formát neni určite na zahodenie....pozitivom je aj originálny hlas kocura v podaní Antonia Banderasa a Selmy Hayek, ktorý prepožičala svoj hlas mačke

Avengers (2012)

Vidieť v jednom filme Captaina Americu, Thora, Iron Mana, čiernu vdovu, HUlka či pána Lukostrelca je absolutná filmová senzácia a ja dakujem tvorcom že som mohol vzhliadnuť tento absolutný filmový klenot..dúfam že bude aj pokračovanie...velmi som sa potešil tomuto filmu

Krásná Fatmagul (2010) (seriál) odpad!

No uznajte mohol vzniknut vacsí odpad??? ozaj len pre dochodcov na čele s mojou babičkou Máriou Holovičovou, ktorá pri každom dieli dokáže vytvoriť aj vlastný komentár...

Gli amici di Gesù - Tommaso (2001) (TV film)

Páčia sa mi takéto filmy...tento sa odohráva po smrti Judáša a ukrižovaní Ježiša Krista...a tento film vraví o vzkriesení....a kto pozná bibliu tak vie aký bol apoštol Tomáš..