Kapitán Phillips (2013)

To je PECKA!Tom Hanks je prostě neskutečný herec,což opět ukázal , podle mě po Forrestu Gumpovi ve svém nejlepším filmu,tato role mu skvěle sedla ,skvělý scénář od ne moc známého Billyho Raye a výborná režie Paula Greengrasse(jeho nejlepší film)Nemám co vytknout i Somálci skvěle zahrané pro 3 znich to byl první film co natáčeli! Napětí od začátku do konce'Možná na muj vkuz příliš dlouhé 95%

Motorkáři (2003)

Průměr uplně nejhorší to není 50%

Všechnopárty (2005) (pořad)

Talk-show na kterou se dá koukat , Karel Šíp je zábavný dávám 60%

Architektura (2009) (seriál)

Pěkné , jenže pro mě trošku nezáživně 50%

Hotel snů - Mauritius (2004) (epizoda) odpad!

To je výsměch?Todle je hovadina i na Německé poměry , FUJ ODPAD'

Tísňová linka (2013)

Skvělé , velice nečekaný konec , který mi trošku připomenul 'SAW' super herecký výkon od celé trojice Breslin,Berry,Eklund.Ti co zde nadávají nakonec , to mi přijde trošku zbytečné št'ouchnout do něj se skalpelem aby za půl hodinky vykrvácel?a nebo ho nechat hnít v tom svým domečku hrůzy týdny? za mě 85%

96 hodin: Odplata (2012)

96 Hodin:Další skvělý thriller a jeden z nejlepších filmů Liama Neesona který zahrává výborně svou roli,jedná se jednoznačně o nejlepší kousek režiséra Oliviera Morela,který mě mile uspokojil,jediná chybička na filmu bylo až moc takových těch akčních soubojů , které mi místy připomínali karate,na jedničku to však také nemá proto dávám 80%.

Forrest Gump (1994)

Film příjemný jak na srdci tak na duši. Celý příběh je sice brán s nadhledem, ale tak nádherně, že se mi chvílemi zdá jako by v něm nechal Zemeckis s Hanksem duši. Tom Hanks předvedl naprosto nepřekonatelný výkon a dokázal, že i dobří herci dokáží nemožné,prostě skvělý film který si pozásluze vykoledoval 1.místo v žebříčku na ČSFD na film se dokážu koukat furt dokola a nikdy mě neomrzí ,vždy si na filmu najdu chybičku,nyní však není co najít Zemeckis natočil nejlepší film historie! za mě 100% ,,Máma mi vždycky říkala...Pro hlupáka každý hloupý pane''! :-)

Kostka (1997)

Skvělé,škoda,že bylo poznatže se na filmu šetřilo...

Saw 6 (2009)

1Skvělý díl,pak velký pád,nyní opět milé překvapení , ale pořád to samé do kola'! 5O%