The Titan (2018)

Tak určitě bych si neutrh koule, kdyby na mně nevyšel lístek do kina, nicméně taková sračka, jakou tady prezentujou šprti z prvních lavic na fakultě filmový teorie, to zase nejni. Asi by bylo lepší, kdyby v půlce filmu Sam Hodnotový skočil do moře, a pak jenom kroužil kolem pobřeží a trhal lidem ruce a hlavy, nicméně o se nestalo, a tak to skončilo dle očekávání.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Nikdy nepochopim, jak lidi můžou koukat na tyhle pořady pravidelně a dobrovolně. Všechny ty Výměny manželek, a Pošty pro tebe a všechny spektákly založený na tom, že televize najde lidi, který si určitě nebudou rozumět, vesměs jsou idioti, a trpěj nějakou vlastností, která bude ostatním - jim podobným - troglodytům připadat legrační. Takže vidítě nějakýho zoufalce, jak špinavejma pačmákama hněte na upatlanym stole nějaký těsto z kdovíčeho v naprosto dezolátní kuchyni ve vybydlenym bytě, všechno se pálí, rozvařuje, abyste v dalším díle viděli nějakou zelenou vdovu, která tráví čas nákupama hadrů, honěnim frndy a telefonovánim s podobně přiblblejma krávama, jak ve svý kuchyni za 300 hadrů drtí krevety, lanýžové čatní, a podává to s vínem Châteauneuf du Pape ročník 1985. Takže jí nechutnalo jeho čevabčičí z výrobku z mletého masa z místního Albertu, a on se bude šklebit nad těma mořskejma sračkama a kyselym vínem. To celý umocňuje Vydra s Bouškovou. Když pak čtu, kolik na to kouká lidí, vůbec se nedivim výsledkům voleb. My prostě JSME národ utopenců a piva u fotbalu a ruky drbající se přes trencle v rozkroku.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když někde použijete hlášku z tohodle filmu, v 90% se stane, že váš kamarád pokračuje další replikou. A pokud ne, tak je nejspíš němý, má plnou hubu Big Kahuna burgeru, je hluchý, nebo je to prostě jenom debil. Málokterý film zná tolik lidí skoro nazpaměť. Je to něco jako Na samotě u lesa, Vesničko má středisková, jenom celosvětově. A můžete na to koukat kdykoli a kdekoli, v čekárně, na hajzlu, při píchání, u jídla, pod lavicí, ve sněmovně, na pedikúře....

Polda (2016) (seriál)

Mám takovej pocit někde hluboko uvnitř, že bych se za to měl stydět, ale mně se to docela líbilo. Prostě jste večer doma, a nic nedávaj, tak se mrknete na další díl, co dávali o víkendu, když jste někde kalili, a nemáte problém to dokoukat. Dokonce i Kendy tady je docela v klidu. Žádný hajlování, ani koukáni se skrz obdélníček, tvořený jeho palci a ukazováčky. Epický byl ten díl, kde konečně ojel tu psycholožku. Protože ji chtěl ojet od začátku, a ona furt dělala vofrky, jako kdyby ji měla zašitou. Takže jsem zažil naprostý zadostiučinění, že ji ho tam konečně frknul.

Temná věž (2017)

Zapomněl jsem o čem to bylo. A to jsem to viděl asi před měsícem, byl jsem střízlivej, vyspalej a nehrál jsem u toho Mashinky. To není dobrá vizitka.

Dabing Street (2018) (seriál)

Uvědomil jsem si, že všechny scény, u kterejch jsem se nasmál, byly založený na sprostej slovech. A to já kurva jako slušnej člověk nemám zapotřebí, poslouchat tyhle hovna ve veřejnoprávní televizi, placený z mejch peněz dopiče. Ale zase třeba Melíšková tady měla hrát krávu blbou k posrání, a to se jí povedlo dokonale. A Čermák s Neužilem taky mrdali docela slušný vály. Ale kdyby na dvojce dávali třeba Barbara Conana, nebo Trávníkáře, asi bych přepnul.

Vzteklina (2018) (seriál)

Dokoukat se to dalo. Ale že bych u toho zapomněl na pytlik brambůrků vedle sebe na gauči, nebo u toho nemohl odehrát misi ve Starcraftu, to zase ne. Tenhle LIttleSnake mně baví mnohem míň, než jeho brotha. V podstatě vás napne první díl, a pak se snaží vás napínat tim samym dalších 5 dílů, až nakonec zjistíte, že celý to je kvůli (budu hodnej)....Radši bych, kdyby se ten vzteklej medvěd nasral a rdousil v dalších dílech celou vesnici a nakonec by rozšlápl Hádkovy brejle a ukousl mu hlavu. Dobjej Leoš Noha jako vždycky. Kde se objeví, má roli jak noha. A vytěží ji na maximum.

Taboo (2017) (seriál)

Hardy. Mně to stačilo.

Pásky z Nagana (2018)

Vždycky mně svrběj ruce, když hrajou naší kucí ten balet s honbou za gumovym vdolkem, a každej vosranec si navlíkne na zrcátka u svý Octy 1.9 TDI návleky s vlajkou, jezdí jak kokot po Horních Počáplech (a podobnejch místech), troubí na celý kolo, a má pocit, že to on dal rozhodující gól finálovýho zápasu. Držej se za ruce u stolu v knajpě u zvětralýho gambáče a raděj. Když to našim nejde, tak je hrbolatej led, šišatej puk, moc teplo v hale, moc zima v hale, chybí štěstíčko, maj průjem ze žrádla v hotelu, kouč je debil, Jágr si v noci nepohonil atd...když to nejde soupeři, tak naši hrajou excelentně, česká chytrost vítězí nad fyzickou převahou Kanady, tým je semknutý, perfektní práce kouče, výborný Jágr atd...Kolem a kolem je ale nutno říct, že teď jsem si teprve dokonale užil celou atmosféru turnaje století. tenkrát mi bylo osmnáct a myslel jsem spíš na to, vypít víc piv, vykouřit víc bylin, a víckrát opíchat svou holku. V tomhle dokumentu bylo všechno podaný přehledně, nestranně a dokázalo to znovu navodit atmosféru, která tenkrát zcela určitě vládla u obrazovek. Jen si nemyslím, že jsme byli až zase takovým překvapením. Přece jen šlo o tým, který od té doby nenašel nástupce. Patera, Procházka, Šlégr, Reichel, Růžička, Hašek, Jágr, Ručinský, Straka, do prdele, když se kouknete na soupisku, tak je to jméno vedle jména individualita, která dokáže hrát týmově. Ne jako ty dnešní šamponi, který si v šatně honěj pinďoury, kdo má lepší smlouvu, rychlejší Veyron, nebo modelku s užší pindou. Troufám si tvrdit, že takový mužstvo jen tak mít nebudem. A ano - na konci jsem brečel stejně jako mnozí z vás. Protože pro český hokej to byla opravdu ikonická chvíle. Od tý doby jsou moje návleky na zrcátka v šuplíku a nemám důvod je vytáhnout, protože většinou hrajem tašku, a dobrý výsledky na Francií, Kazachstánem, nebo Slovenskem moji národní hrdost moc nepolechtaj. Byl jsem překvapenej, jak nás hodnotili hvězdy protivníků a jak moc byla tenkrát vnímaná hvězda Haškova. Protože já ho mám poslední dobou spojenýho jen s nějakejma debilníma reklamama na energy drink, co nikdo nepije a s hadrama, který nikdo nekupoval. A stále čekám na jeho asi tak dvacátý comeback...myslím, že jestli tohle uvidí, možná vopráší betony a uáže Francouzovi, že jsou střely, který se prostě nepouštěj nikdy. A pak ty, který se pouštěj vždycky, pokud zrovna nestojí v brance von. MYslim, že musel v Naganu srát všechny ostatní týmy přímo nebetyčně. Protože bez něj bychom nebyli možná ani ve čtvrtfinále. Protože on odvedl více jak 50% práce na výsledku, zatímco ostatních 20 hráčů ten zbytek. A to je fakt, jako že prd hoří!

Bright (2017)

Krásně sem si u toho vodpočinul. Zrovna jsem dočetl Relikvii a Drakea/Dominiona, takže mi to káplo pěkně do notičky.A to, že se některym rejpalum tady níže něco nezdálo, je mi dokonale u prdele. Přímo učebnicově u prdele. Přesně jak u nás na Žižkově. Orkové=vargoši, Elfové=rusáci, a pak jsme tu my - vobyčejný negři. Škoda, že nerozvinuly děj i pro ostatní rasy, na začátku byl vidět solidní Kentaur, Vílu jen tak plácli koštětem...Dokážu si představit další díl. Ale místo toho se asi natočí další píčovina s robo-autama, nebo nějaká lyrická trilógie pro náctiletý. Pro mně stejný překvapení jako District 9. Možná tomu Willíkovi dám ještě šanci. Ale pořád ještě razim názor, že Fresh Prince dosud v žádný roli (kromě Štěstí na dosah) nepřekonal.