Smrt čmuchala (2014)

Skoro žiadna akcia,ale tú vlastne tento film ani nepotreboval,o tom to nebolo.Výborne budovaná atmosféra podporená nadpriemerným hereckým výkonom Jeremyho Rennera,ktorý si pichol do osieho hniezda americkej CIA,to sú hlavné zbrane tohto u mňa skvelého počinu Michaela Cuesta.

Černá kniha (2006)

Vojnový,odbojový príbeh so skvelou kriminálnou zápletkou.Jednoducho fantastické.

Dárce (2014)

Podpriemerná patlanina s dobrým vizuálom,bez prepracovanej myšlienky,aj keď sa tvári,že to tak nieje.A Douglas má stopercentne pravdu.

Divočina (2014)

Vlastne nemám k tomu čo napísať.Proste sa mi to páčilo a basta.Možno som tam videl hodný kus seba a možno to bol príbeh Cheryl,ktorú úžasne stvárnila Reese Witherspoon.

Kříž cti (2012)

Ak by som to mal brať tak,že išlo o zobrazenie absurdity vojny,tak to vyšlo na jedničku.

Divoká karta (2015)

Starý známy Jason,ibaže akcie,ktorú mám uňho rád,tu je akosi pomenej a pokus o akože dobrý príbeh nevyšiel.

Everly (2014)

V konečnom dôsledku strašná blbosť,ale remeselne dobre zvládnutá a Salma vyzerá na svoj vek fantasticky.

Bullittův případ (1968)

Veľmi preceňovaný film.Automobilová naháňačka v uliciach San Franciska v pohode,ale inak priemer.Za kamenný ksicht Steva McQeeena by sa nemusel hanbiť ani Arnold Schwarzenegger.

Pojedeme k moři (2014)

No jo,má talent režisérskej ten Jirka nosatej...Ale vážne,zo začiatku strašná nuda,cca 40 minút,a potom to naberá grády až do konca. Musím povedať,že ma prekvapil tak samotný Mádl,ako príbeh,ktorý vlastne s morom má spoločný iba názov a na konci ma fakt dojal...

Před půlnocí (2013)

K prvým dvom dielam som nepísal komentár,pretože sú dokonalé a niet čo riešiť.Posledný diel akosi za nimi zaostáva,ani nie tak scenárom a réžiou,ako hereckými výkonmi,ktorým som akosi neuveril.