Světová invaze (2011)

Tu teda fakt nie je moc o čom hovoriť.Akcia ako tak,inak sračka.

Nepřítel před branami (2001)

Súboj elitných snajperov, to je presne moja šálka kávy, bojové scény sú veľkolepé, ale nejak mi tam smrdela američtina.Takže plný počet to nebude.

Stalingrad (1993)

Prvý postkomunistický Stalingrad podaný z druhej strany,než na akú sme boli zvyknutí a mňa to vtedy naozaj dostalo.Niet čo dodať.

Stalingrad (2013)

Ale hej,malo to veľa chýb,ale celkom fajn sa na to pozeralo.Vizuál bol naozaj dobrý(samozrejme digitálny),len škoda tej dlhej stopáže.

Zlodějka knih (2013)

Asi už mäknem na staré kolená,ale tento film ma neskutočne dojal.Herecké výkony Sophie,Geoffreya a Emily,k tomu niet čo dodať.A ten príbeh...jednoducho fantázia.Znovu,zase a opäť som sa presvedčil,aké ja vojna SVINSTVO.A seriem na ostatné hodnotenia.Ešte som zabudol dodať,že to rozprávanie z pohľadu smrti bolo fakt originálne.

Fair Play (2014)

Zo začiatku trochu mdlé,ale potom,ako sa to rozbehne ja to pekný nářez.Žil som v socializme pekných pár rokov a že boli takéto hnusné praktiky v športe som ani netušil.Herecké výkony mojej obľúbenej Anky,ako aj Judit v pohode,ale Roman Luknár bol jednoducho boží,ako nekompromisný socialistický tréner.

Grizzly zabiják (2015)

Také Čeľuste v medvedej koži a všetko,čo píše LIVINGDEAD tam skutočne je a napätie sa dalo krájať,ale bolo to absolútne,ale absolútne vytrhnuté z reality a koniec zvlášť.Niečo také musí pochopiť aj človek,ktorý o prírode,medveďoch a Aljaške nevie vôbec nič.

In Your Eyes (2014)

Kúzelný príbeh v tomto skurvenom svete.Strašne som im držal palce a na konci som ani nedýchal aby to dobre dopadlo.Som veľmi,veľmi rád,že sa točia aj takéto filmy.

Grizzly Man (2005)

Timothy bol šialenec a tak aj dopadol,ale na druhej strane ho naozaj obdivujem.

Býčí šíje (2011)

Výborný belgický nenápadný film.Nebyť tej dĺžky,napálim kľudne aj plný počet.