Single Man (2009)

Obrazovo a hudobne úchvatné,inak nič nové pod slnkom.

November Man (2014)

Veľmi príjemná oddychovka s fajn kočkou Olgou a Piersom celkom vo forme vo svojom veku.Dal by som tri,ale za posledné sekundy dávam štyri****.

Lepší teď než nikdy (2014)

Rutinný herecký výkon Michaela a Diane,ale inak filmový odvar.A Michaelovi som tú premenu a zaľúbenosť neuveril ani na sekundu.

Hlídač mrtvých (1997)

Ľahký nadpriemer,dobré herecké výkony a slušná atmosféra.Na jedno oddychové pozretie O.K.

Adam Šangala (1972) (TV film)

Slovenská filmová klasika,ktorú môžem vidieť aj sto krát a nikdy ma neomrzí.

Fargo (2014) (seriál)

Prvé časti super.Potom tomu ale začne trochu dochádzať dych,čo u seriálu nie je nič neobvyklé,ale zvrat vo Vegas bol pre mňa absolútne nepochopiteľný,takže na päť to nie je,ale plnohodnotné 4* si to určite zaslúži.A trochu váham,kto z dvojice Billy-Martin bol lepší a asi to bol fakt Martin.Jeho výkon,to bol jednoducho herecký koncert najvyššej kvality.

Blackthorn (2011)

Nebolo tam naozaj nič,čo by prevyšovalo pod priemer.

Síla života (2014)

Teda...veľmi zvláštny film.Nemôžem však povedať,že sa mi nepáčil.Surový príbeh podaný bez akýchkoľvek príkras a samozrejme výborné herecké výkony,ale na 4* tomu niečo chýba.

Poslední upír (1993) (TV film)

Na to,že to je televízna filmová produkcia vynikajúce.Atmosféra strachu,dej príbehu aj herecké výkony naozaj dobré.

Hněv Titánů (2012)

Fajn oddychovka na ktorú sa úžasne dobre pozeralo.