Městečko South Park (1997) (seriál)

Kultovní seriál. co k tomu dodat. ze začátku sem se smál jen těm sprostým slovům a nadávkám ale když sem díly viděl po několikáté tak sem se smál už úplně všemu, nejvíc samozřejmě vtipům a krutárnám které páchá Cartman. a i když třeba 4-5 série vypadala že seriál upadá, po shlédnutí 7. a 8. série jsem musel změnit názor protože témata dílů jsou naprosto geniální a skvělé krizizují a parodují americkou společnost. a tomu se já jako anti-amerikanista směju 2x více. jen tak dál hoši.

Terminál (2004)

Povedený film o chlápkovi kterej zůstane zaseklej na letištním terminálu. začátek je velmi zábavný - Hanks se učí anglicky z televize a snaží si přivydělat všemi možnými způsoby, z čehož vznikají dost komické situace. v druhé polovině se ale většina filmu začne motat okolo milostných vztahů a už to nějak není ono. i když konec mě celkem překvapil. pěkné 3,5 * .

Barva peněz (1986)

Podle mě je tohle film který ničím nevybočuje z průměru. Newman učí hrát kulečník Cruise, do toho se motaj ženský. Co se mi na filmu nejvíc líbilo byli ty šťouchy co oba hlavní protagonisté předváděli ale jinak nic moc. No a ten konec mi taky nepřišel zrovna ideální, čekal jsem nějaké super finále a ono nic.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Naprosto jedinečný, na světě nejdéle vysílaný a můj nejoblíbenější seriál, který nemá obdoby. Perfektní dabing a nezapomenutelné díly a hlášky. Nejlepší série S06 - S08. Bohužel mi přijde že od 14. řady se seriál ubírá jiným směrem než v době své nejlepší slávy a tento směr si mi již tolik nelíbí. přesto nemůžu dát méně než 5 *.

Equilibrium (2002)

Film který mě velice překvapil svoji myšlenkou - svět bez emocí. Příběh plynule odsýpá a akční scény jsou podle mě velmi povedené. Rozhodně doporučuji shlédnout.

Titanic (1997)

Povedený velkofilm určený spíše pro žesnké publikum, který se na našich obrazovkách neustále trapně reprízuje.

Volný pád (1993)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Asi proto že si taky kolikrát připadám že mně takhle jebne a pudu pěkně na férovku s celým světem :)

M*A*S*H (1972) (seriál)

Jeden z jenlepších seriálů co kdy spatřil světlo světa.