Jako v bavlnce (2020)

Docela zajímavej nápad, ale tak neskutečně zpackaný zpracování. Těžko říct, jestli je to vědomě odfláknutý nebo způsobeno neschopností tvůrců. Slušnej začátek, náběh na zajímavý příběh a povedený začátek tvorby zajímavého charakteru. Po asi 15 minutách to opadá a stává se z toho hotová patlanice. Jediná scéna není dotažená do konce a drtivá část děje a jednání postrádá smysl. Bylo by i lepší tam dát nějaký hloupý klišé.

BONDING (2019) (seriál)

První série paráda, hodně jsem se nasmál, troška toho dramatu taky neuškodila, celkově to byl takovej fajn lehčí seriál. Druhá série padla o nespočet příček níž, bez vtipu, bez myšlenky, bez nápadu... Zkrátka naprosto o ničem. Tak doporučuju zkouknout první a ruce pryč od toho.

Nevědomí (2013)

Nebýt toho nudně zdlouhavýho začátku, bylo by to luxusní postapo-scifi.

Mělas to vědět (2020) (seriál)

Naprosto ukázkový thriller/drama s perfektním obsazením. Napětí od začátku až do konce, za mě dokonalost.

Stážista (2015)

Není to nejpromyšlenější, nejgeniálnější, nejvtipnější ani nejpoutavější film. Určitě jsem se u toho neválel smíchy na zemi. Ale to vůbec nevadí, protože je to tak krásnej a pozitivní film, kterej člověku zvedne náladu a úpřímně se u něj často pousměje. De Niro a Anne úplně úžasní, krásnej film, určitě každýmu doporučuju.

Dějiny nadávání (2021) (seriál)

Pokud chcete dokonalej dokumentárně komediální seriál, doporučuju 1., 4. a 6 díl. Cokoli co dokáže od dílu k dílu skákat kvalitativně z 90 na 0% jsem ještě neviděl. Čekal jsem něco víc dokumentárního s prvkama humoru, tady se toho moc člověk nedozvěděl, ale zase se občas upřímně zasmál u vsuvek stand-up komiků. Třešničkou na dortu samozřejmě naprosto dokonalej Nicolas Cage, u toho jsem se řezal smíchy při každým výstupu, zkrátka bezkonkurenční.

Srdce z oceli (2017)

Děj nic nového, naopak spíš nesmysl a narvaný snad každým klišé, které tvůrce napadlo. Celkově byl film moc hezky natočenej a na akční scény se hezky koukalo. Jackie Chan samozřejmě skvělej a film stojí víceméně na něm.

Letuška - V nouzové situaci (2020) (epizoda)

Čekal jsem na to s velkým očekáváním, který první díl nenaplnil ani zdaleka. Nesympatický, nesmyslný a nezajímavý postavy, děj asi bude mysteriózní, ale zatím to bylo takový až zbytečně natahovaný. Scény jsou pěkně prolnutý i sestříhaný a někdy jsou i dost nápaditě zpracovaný. Koukat se na to určitě dá a doufám, že se to dál ještě hezky zamotá a rozjede.

Ava: Bez soucitu (2020)

Skvělený herecký trio, tím jsem byl fakt unešen, a naprosto úchvatná Jessica Chastain, krásnej pohled v každý scéně. Víc kladných slov se o tom říct asi nedá. Nevím, asi pokus o ženskýho Johna Wicka? Každopádně špionážní linka víceméně podprůměrná, o "emocionální" vedlejší lince ani nemluvím. Spoustu scén jsem fakt musel přetáčet. Nebýt dokonalýho pohledu na Jessicu, ani to nestojí za zkouknutí.