Venom (2005)

Slušná vyvražďovačka s slušným vrahem. Líbilo se my i některé provedení vražd a nepředvídavost.

Věřící (2007)

Tak nudit jsem se nenudil na druhou stranu není to nic o co kdybyste jste se nedívali přišly. Další film od Daniela Myricka kterému sem dal dvě hvězdy. Atmosféru to mělo ale slušnou.

Mravenčí teror (1977) odpad!

Akorát na to koukám a je to strašná sračka . Mám rád béčkové horory a nízké rozpočty my nevadí ale co je moc to je moc zlatá Maraburta u ní se dalo aspoň zasmát za to tady je to šílené.

Únik z Alcatrazu (2001)

Tento film jsem dlouho sháněl. Když sem ho už sehnal a shlédl tak to i šlo. Od filmů s přerostlými krokodýli žraloky a hady a kdo ví čím moc nečekám takže nadprůměr.

Lavina (2004)

Na to že to bylo od NU IMAGE to nebylo vůbec špatné. Nu image by měli točit filmy podobného ražení a ne horory.

Hlasy ze záhrobí (1991)

Zatím nejslabší Fulci co jsem měl možnost vidět.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

No podle hodnocení sem čekal víc. Mírně nadprůměrný film, který zachraňují všechny scény v džungli jinak ostatní scény do příchodu do džungle stojí za prd. Harrison Ford už to má za sebou dávno slabý herecký výkon, Shia Labeouf mě totálně zklamal naopak mě překvapil výkon Cate Blanchett. Doufám že další díl nebude.